Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

#11
paralelipipedul vwede care de gaseste pe masa ioanei este foarte fr7umos

oO) record personal..

Eu pup poala popii,popa pupa poala mea. ^^'''
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#12
Un caramisaear se suie pe o datamisarie si vorbeste cara,daresye cu varamidateasa da........

adept al amendamentului academic adam argintescu acheta aprins aceiasi absurda aberatie
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#13
Errm ... fac o paranteza . O_O Jocul nu era chiar asa de complicat , adica sa scriem propozitii precum "Un vultar sta pe-un pisc cu-un pix in plisc." [numai sa memoram propozitia ne ia o gramada de timp] si consta in scrierea unor cuvinte simple cu ochii inchisi , dar ma rog , pare si mai amuzant ... 24

Asa , acum sa revenim ... >>

adept al amendamentului academic adam avreescu achita absurd aceeasi absuda aberatie .

[almost x__X .]

Type : Stay away from children underground !

#14
stay away from vhilftrn unfergrounf

yea sure...ce tare..sunt..
asa sunt de acord cu majin_vegeta adica va dau acum sa scrieti tot luceafarul21 sa vad care are rabdare..nu dati texte asa grele si lungi..fiindca pierzi timpul sa le memorezi etc etc...mda..sunt enervanta stiu 21...
and za text:

Sunt imprumutat vietii de catre moarte
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#15
Sunt imprumutat bietii dr catre moatre
o chiar sunt mai buna decat credeam
za text:
Moartea e doar o alta carare.

#16
miaryea e doat o alta vatate... oaaaa....ce ma stiu....:O,,,,...'

sa vedem sa vedem...ce sa pun....
pai:
calculatorul meu este foarte extraordinare de bun ...21 o da..... ce ma laud....44444
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#17
moartea e doar o alta carare
am reusit <:-P dar parca e mai boring...>.>
Detergentul spala bine.
oO)
edit: sorry,asa e cand ai de aface cu un melc.
calculatorul meu este foarte exreaordinare de byn
mda...
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#18
Deterhentul spala cine... oa....aproape ca am reusit....10101010

Telefonul meu e verde....
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#19
tel;efonul meu e verde
too simple.. -_-
caietul meu nu are nici o foaie
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#20
caietu; mru nu are nibi o foaie
next: love is in the air




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)