Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SweetChoco is HERE!!!

#11
Choco, bun venit pe zup. Sper să te distrezi, să fi activă şi să respecţi regulile, be a gud gurl! < 3 Fă-ţi mulţi prieteni and so on.
Queen - 'We Will Rock You' Vs Queen - I Want To Break Free
Care crezi că e mai bună? Nu cred că-i genul tău, dar nu-mi vin în minte întrebări inteligente la ora asta.
Jolie sau Portman?
The best song you ever heard?

#12
Buna Briskly. pupic
Mersi mult de intampinare si fii sigura ca ma voi distra si voi fi activa.
Queen - 'We Will Rock You' Vs Queen - I Want To Break Free
Dupa parerea mea amandoua sunt bune. Dar prima o ascultam si eu so.. deci ramane We will rock you.
The best song you ever heard?
Hm.. the best song..let me see... InnerPartySistem-Dont stop

Daca mai doresti sa ma intrebi ceva nu te sfii si intreaba-ma! >:d<

Zbye pupic

#13
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nevoie de ajutor, PM me!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#14
Buna Yondaime *hugs*
Mersi de intampinarea ta si a celorlalti.
Din cate vad Animezup este o comunitate foarte prietenoasa si cu multi useri amuzanti,glumeti,prietenosi si lista poate continua dar e tarziu,maine am scoala si trebuie sa ma duc in patut.
Mersi inca o data pupic

#15
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia! Pe portal iti poti face un chibi sau un quiz, sau poti rezolva quiz-uri facute de utilizatorii nostri.
Avem si jocuri, si un intreg site unde poti viziona sau descarca anime-uri si j-drama, dar si manga-uri. Iar daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.[posturi unite]
Dupa parerea mea amandoua sunt bune. Dar prima o ascultam si eu so.. deci ramane We will rock you.
The best song you ever heard?
Hm.. the best song..let me see... InnerPartySistem-Dont stop




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)