Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sup .?

#1
Salutare. Ma numesc , Alexandru si sunt din Cluj. Imi plac animeurile gen thriler, psychological thriler, horror , tragedy de fapt taote cu final tragic.
Formatii preferate: Something Corporate, Rise Against, FM Static, The offspring.

#2
Bine ai venit pe Animezup, SecondhandSerenade!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
whay, hellow there! :3

deci iti plac genul asta de anime-uri... inseamna ca ai vazut se Serial experiments Lain? sau sau... wolf's rain? :chuu:

hai, mai da exemple, mor de curiozitate (evident Death note nu intra in calcul... presupun ca l-ai vazut deja de 2 ori, neh? 21)

din formatiile tale preferate n-am auzit decat de 'the offspring' awesome band...

now... sirul de intrebari..
cati ani ai? ce zodie esti? ce marime ai la pantofi? 24 (noh, glumesc... ignora-le pe ultimele trei 10 )

Welcome to zup! ^^
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#4
exemple, well .. : Ghost Hound, Ghost Hunt, GANTZ, School Days , Elfen lied, Boogiepop Phantom, Vampire Hunter D.:Bloodlust, Voices of a distant Star, Saikano , Myself;Yourself,Graveyard of the Fireflys

Si nu le ignor pe cele 3 intrebari 10 de fapt o ignor pe ultima .

Am 15 ani si sunt zodia pesti.

#5
Nu se poate ! Esti din Cluj 105 .
Well ... Welcome to A-Z hug . Ma bucur ca mai este inca un user din Cluj ^-^.
Intrebari 39 umh ... am una :]] iti place sa scrii fic-uri ? 21
In rest ... have fun ^^ si sa iti faci prieteni. Sper sa mai vorbim ^^.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#6
Daca imi place sa scriu fic-uri? 4

Nu imi displace 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)