Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In loc de "ceau"

#1
Am 17 ani sunt pasionata de citit , lenevit si cantatul sub dus.
Cand sunt in the "mood" mai am explozii artistice si scriu cate ceva pe blog sau in jurnalul meu.
Ascult muzica de la Celine Dion pana la Evanescence , deci gama larga de genuri nu ar mai trebui mentionata .
Si lista de anime preferata 4eath note , Inuyasha,Kaleido Star,Paradise Kiss,si nu , nu imi place Bleach .Am spus-o !4
“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

#2
Bun venit pe site ilayna, sper sa te simti bine sa fi activa si asa mai departe. ^^

Poate ne prezinti si noua blogul tau si poate artistul din tine va curge si pe la fan fiction. : )
Cateva intrebari ca de inceput:

1. Ce gen de filme iti place cel mai mult?
2. Desenezi?
3. Ce doresti sa devii in viata, mai precis pe ce domeniu vrei sa excelezi?
4. Ce iti place pana acum la animezup?

Distractie placuta 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#3
Sa le luam pe rand 4
comedii, drama , niciodata horror
in general portrete , mai putin peisaje ,case , etc
bineeeeeeeee, nu stiu nici eu raspunsul la intrebarea asta21 stiu doar ca (probabil) o sa merg la istorie -romana mai departe la facultate
e un forum activ
“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ceau :"3Mno Mirunel 1 1.385 13-08-2013, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Zuppy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)