Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Sup, dudes and dudettes(si cei nehotarati)!

#11
Hehe, welcome here ^^ Stiu, am cam intarziat dar ne, asta sunt eu mai mereu -_-' ...
Dupa cate am vazut ai trecut pe langa iepuri o.o...Pot sa vin si eu ? Pot, pot o.o ? [I`m a bunny freak -_-' ]
Revenind o.o ...Intrebari, nu am...deja ti-au fost puse ...
Ei bine, iti urez o sedere cat mai luuunga pe forum, sa te acomodezi redepe pe aici si sa-ti faci prieteni ^___^
Si acel pomelnic...have fun, no spam...
Ne mai citim pe forum. See ya !

[Imagine: L22_1057.gif]

Looking at the endless waving sea
The echoing thought does not come true.
If we meet, i wonder if this darkness will clear up
Continuing to sing the desire for the far land.


#12
Bunăăă Bad Bunny !!!
Îmi place foarte tare numele tau, adică nickname-ul tau, îmi aminteşte de o altă persoană.
Este foarte... COOL!! Oricum şi mie îmi plac iepuraşii, ca să zic aşa. Bunny addicted also !! They are all like a kind, and also very different. De ce îţi plac? [ I love bunny <3`` ]
Hmm, so then, bine ai venit pe forum, animezup. Cum îţi place aici? Sper să te simti bine şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi, ceva extrem de uşor pe acest forum. Sper să îţi placă aici, probabil că deja îţi place foarte mult.
Şi scuze de întârziere, se mai întâmplă, you know :]. I am Ramona, but you also can call me Ninno. Ne mai vedem pe forum , so then we will know each other better.
Distrează-te!!

Şedere placută! :bye:

#13
Pt Zefir-kun:
Mai ai cont si pe alte forum-urii de anime ?
Yup, dar fiecare user name e diferit asa ca doar pe cateva forumuri o sa ma gasiti Bad BunnyXP

Koizumi-san, Bine ai venit in tabara iepurilor21
(You've just been bunnyficated...be proud)

Pt Ninno-chan:
De ce îţi plac?
Pai..dupa cea am citit "Doubt" am avut un fel de revelatie...Nu maimutele vor conduce lumea, ci iepurii..si tinand cont ca inca e (intr-un fel) pace in lume, m-am gandit ca nu si-au inceput inca invazia si ca nu e prea tarziu sa ma alatur lor21
Cum îţi place aici?
Pana acuma e genial...teheXP

Thankies pt primirea calduroasa!!!!
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#14
Heya ma` friend Zuppy23
Cam tarziu dupa cate wellcome`uri ai primit71
Eh...dar avand in vedere ca te`ai inscris abia ieri, pot sa iti spun si eu un mare Wellcome :] Chiar daca este unpic mai intarziat ^_^ !
Happy posting and have fun! Imprieteneste`te cu toti! [ la personalitatea ta sigur nu va fi greu21]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)