Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sunt împotriva voastră -.-

#11
Sincer chiar daca bagi nu stiu ce regula cui ii pasa?
Crezi ca o sa se opreasca? Sincer traim intr-o lume de oameni cretini pe care nu poti sa te astepti sa-i schimbi numai pentru ca tie nu-ti convine... Nu o lua ca pe o ofensa dar chiar nu are rost...iti pierzi timpul...vezi-ti de viata ta si da-i dracu...
Si btw Naruto mi se pare un anime super penibil si cretin macar daca ar fi ceva calumea 21

#12
*sigh* Inainte sa deraiati si mai rau, ma bag in seama, ca o musca de calitate ce sunt.


Yulobo, nu se poate sa-ti placa tie tot. Imposibil. Pur si simplu, n-are cum. Dar, totodata, nu trebuie ca totul sa fie pe placul tau.
Daca respectivelor(as pune si masculin, dar presimt ca nu e nevoie) le place asta, lasa-i, cum a spus si Aly. Nu te baga in supa lor.

Delaney si Aly au dreptate. Au dreptul la libera exprimare.
Din nou, nu cred ca astfel de reguli vor fi instituite, dat fiind faptul ca nu-si au rostul.
Cat de despre semnaturi, tot ce strica formatul se scoate,
Multumesc.

PS1: Hai sa nu ne insultam.
PS2: Nu, nici mie nu-mi plac, dar, de fapt, multe nu-mi plac, dar asta e.
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#13
pai sunt 100% de acord cu ceea ce ai spus in primul post
si eu m-am saturat sa tot vad narufukintarzi peste tot
peste tot vad numai narutarzi sau poketarzi (da fregventez un site in care se vorbeste mai mult despre pokemon decat despre yugioh -_-")
get a life you damn yaoi fangirls or you anyother gender fangirls
mai ma deranjeaza si faptul cand exista o persoana ce vrea sa demonstreze ca este mare fan si poteaza tot felul de informatii despre acel personaj sau acel anime
get a life you otaku geeks -.-

~DSS [/end rant]
[Imagine: 23ifbrs.jpg]

¤ R y u u g u R e n a ~ H i g u r a s h i N o N a k u K o r o N i ¤

When I was darkness at that time 震えてる唇
部屋の片隅で I cry...
Nobody can save me 神様ひとつだけ
止めて裂くような my love.

#14
Yulobo, nu uita de mine ^__^ Au început la şcoală să facă aşa, acum s-a terminat şcoala, aceeaşi porcarie cu familia şi pe forum!? E chiar neapărat să ştim cu toţii că fac parte dintr-un grup de disperaţi care se cred o familie?:crazy:

#15
[First of all GG yulobo for the topic.]
Anyhow, nu pot fi decât imparţială, from the point of view of the free liberty of choice, that is. Sunt mulţi cărora nu le plac astea, N00bzor families and Prafzor crushes, but it won't work.
Totuşi, având în vedere că nu poţi pur şi simplu să le impui ceva ce li se pare imposibil şi să te aştepţi să mai fi şi ascultat, să sperăm cel puţin că va fi considerat un mesaj care să dea în vileag gradul ridicat de penalitate care îl presupune noua modă. Suferinzilor, e naşpa, give it up... And like DG said, leave Brintey alone. Cheers
[count me on that list, yo]

#16
O sa incercam sa rezolvam problema asta cu "familile fericite" pana atunci respirati, beti un suc rece sau o inghetata si bucurati-va de vacanta pe care o vreau si eu.
Multumesc anticipat!
Thread closed...
[Imagine: Untitled-1.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cum ar arata casa voastra? Acadea' 1 2.587 26-03-2010, 07:54 PM
Ultimul răspuns: Nami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)