Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sungha Jung

#1
First, click here.
Secănd, nu cred că multă lume a auzit despre acest puşti. E star pe youtube, şi-i păcat de unii care nu i-au ascultat muzica.

About Sungha Jung ~
S-a născut în South Korea, pe data de 2 septembrie, anul 1996. Visul lui este să devină chitarist profesionist, folosind stilul 'fingerstyle' .
Nu foloseşte file cu acorduri pentru cântecele pe care le interpretează, ci ascultă melodia foarte bine, apoi o cântă la chitară. De curând, a creat câteva cântece, care sinceră să fiu, sună foarte-foarte bine.
Prima sa chitară a fost semnată de Thomas Leeb, scriind pe aceasta: "Keep on grooving to my friend."
Pe 1 ianuarie, 2009, firma Lakewood a devenit sponsorul său oficial de chitări and stuff like this. Tânărul chitarist exersează câte două-trei ore pe zi, luându-i o săptămână dacă cântecul este mai greu.
Deeci, părerea mea despre acest puşti, ce sigur este înzestrat cu un talent magnific, este una foarte bună. L-am găsit pe facebook, când un prieten a postat un link cu el şi mi-a plăcut enorm de mult felul în care cânta, plus, cred că am devenit dependetă de el. <3
Well, trebuie să-i ascultaţi cântecele ca să vă faceţi o idee despre el.
Acum, aţi auzit despre el ? Ce credeţi despre tânărul chitarist, în general?

Şi câteva cântece ~

[Extreme] More than words - Sungha Jung
Pirates of Caribbean
For you - Sungha Jung [ original ]

XoXo, Mad Hatter.

P.S. Dacă mai e un topic cu el, rog un moderator să-l şteargă pe acesta, deşi n-am văzut vreunul.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#2
WOW! M-a uimit, serios. Chiar acum ascult cover-ul melodiei Beat It de la Michael Jackson.
Deci, juuur! Baiatul asta e un talent adevarat! Este de catralioane de ori mai bun decat Justin Bieber! Cred ca Justin ar trebui sa ia un exemplu de la el! Asta da talent...
Sungha chiar merita atentie! SI E CU UN AN MAI MARE DECAT MIIIINEEE!! SI EU TOT IN SEPTEMBRIE SUNT NASCUTAA!
Asa, acum era sa mor. deci, omfg! E GENIAL! Ce pot spune...sa o tina tot asa, nu?
Multumim ca ne-ai pomenit de el, altfel, nu stiam nimic 21. [ si mai cred ca sunt fana k-pop 21 stiu ca asta nu tine de k-pop, sau poate da? 21 ma rog ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Dap, il stiu de ceva timp, si sincera sa fiu, si pe mine m-a uimit. E foarte bun, e un adevarat talent, si asa ceva nu se gaseste oriunde, asta e clar. Tin sa iti multumesc ca ai deschis topic cu el aici, fiindca multa lume trebuie sa il cunoasca pe baiat. Sper ca in viitor pustiul sa devina cineva faimos. Si app, Maniaca, tine intr-un fel de k-pop, doar ca nu asa de mult, insa tine.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)