Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sonny`s Destination Unknown[Showcase]

#1
[Imagine: sfdu-1.png]
Sonny is a nooB Photoshop UserSmile

[Imagine: kiba510mod_saber.png]

[Imagine: sysasukesig.png]

[Imagine: bucharest.png]

[Imagine: freedom_sig2.png]

[Imagine: balance_sig-1.png]

[Imagine: alfie_free-1.png]

[Imagine: gimmy_smexxxy.png]

[Imagine: Revengefallen.png]

[Imagine: bearalfl.png]

[Imagine: cardelasotw.png]

[Imagine: winggirlsig-1.png]

[Imagine: wingsgirl1.png]

[Imagine: mynewsmudgestyle1.png]

[Imagine: glamorous.jpg]

[Imagine: eternityy-1.png]<By Me in Gimp21

[Imagine: jabbawockez.png]

[Imagine: bec-1.png]

[Imagine: paramoreee.png]

[Imagine: ryorequ.png]

[Imagine: ddk.png]

Banner pentru Thread de Clan.
Banner facut pentru Blogul meu

#2
Aww~, c'mon, nu esti noob, unele dintre lucrari sunt chiar foarte reusite :33

Ai trecut de nivelul ala in care trebuie sa-ti dea cineva sfaturi cu nemiluita, sunt vreo doua la care chiar nu am ce comenta XD
M-am uitat in mare peste toate lucrarile, asa ca acum le voi comenta doar pe cele care mi-au atras atentia.
Prima si a saptea sunt foarte asemanatore, de aceea o sa le iau impreuna. In principiu, ai plasat renderul in dreapta, neglijand putin partea stanga (mai ales la prima). Nu e neaparat un lucru rau, doar ca nu da bine. Oh, si imi place efectul de caiet, tu il faci diferit :33
A treia semnatura mi se pare reusita, are un aspect atat de old, nu pot sa nu o ador <33 Nu prea imi plac brushurile/texturile folosite pe margini, nu se potrivesc cu peisajul si incarca semnatura. Puteai gasi altceva, poate mai discret.
La a patra semnatura, daca scoti c4d-ul ala albastru, e o semnatura perfecta. Chiar daca in partea stanga e cam in ceata. Oh, am o intrebare: cum ai facut plusurile/x-urile alea?
Oh, imi place si a paisprezecea. E frumoasa si albastra <33 Daca faceai altceva cu cercurile alea, poate un Clipping Mask, era perfect. Si puteai incerca sa faci ceva si cu efectul ala de pe back, chiar nu imi place cum vine.
A saisprezecea e absolut mortala <333 Dunno, imi aminteste de teatrele pariziene vechi si de Fantoma de la Opera, nu stiu, dar e absolut geniala :33 Efectele sunt foarte bune, se potrivesc de minune cu poza aleasa XD

Restul semnaturilor mi se pare fie prea simple, fie prea incarcate.

Phew, I managed to finish >,>
Keep up the good work and see you again desu~!
[Imagine: sig0147.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  GFX showcase dotmatt 6 5.419 17-11-2013, 10:23 PM
Ultimul răspuns: dotmatt
  Brok3n Showcase Krisse 5 4.586 10-03-2009, 01:40 AM
Ultimul răspuns: Krisse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)