Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Long legs or short legs?
Definetely long legs <3
80.00%
8 80.00%
Meh... i don't really care about the legs...
20.00%
2 20.00%
Short legs. ^^
0%
0 0%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Sondaj: long legs or short legs?

#1
Okay, baietii zupului, va invitam la discutii. [ lesbis and bi ones welcomed too, as i said ]
Ce preferinte aveti in materie de picioare in ceea ce priveste o fata? Scurte? Lungi? Medii?
Si intrebarea intrebatoare: de ce?
Argumentati va rog, deoarece partea feminina a planetei nu va intelege acest "fetis" :mellow:
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#2
Ne invitati ? tu si ce armata ? 21 hai ca de votat am votat dar sa-mi spun si parerea daca tot m-am apucat . E parerea mea personala deci fara critici 10 asa gandesc eu , bine rau Smile asta e n-ai cum sa ma schimbi 10 ( ia incearca sa vedem reusesti sa schimbi un taur ? 21 )
Cum ziceam , defapt stai ca inca n-am zis nimic 21 , ce preferinta am in materie de picioare ? 106 dunno , eu nu pun accent pe picioare , probabil ca sunt printre putinii care mai intai se uita la fata in asamblul ei , mai intai un contact vizual ochi in ochi Smile dup-aia ma uit eu la restul Smile ... dar sa revin la picioare ... pai nu stiu ... ce intelegeti prin lung ? de exemplu o femeie cu picoare lungi ( exemplu elocvent : roxana ciuhulescu ) e si inalta cat o prajina ca altfel ar fi disproportionata si ar fi si mai urat . Nu-mi plac fetele la care trebuie sa ma duc cu scara la intalnire 21 deci clar ca n-am cum sa optez pentru o fata cu picoare lungi Smile , de asemenea , nici una cu picoare scurte pentru ca , eu nu sunt inalt dar nici pitic nu ma consider , la 1.80 ai mei sa-mi traiasca 21 , si asta ar insemna ca fata sa fie undeva la 1.50, 1.55 ce dumnezeu , nu vreau un copil de la varsta asta Smile ... prefer undeva mediu ... cu tot cu picioare sa fie intre 1.65 - 1.75 daca poarta tocuri sa nu fiu ca irinel si cu monica 21

Oricum am batut campii in mare parte 21 si n-am cum sa nu inchei cu o prostie , marca inregistrata Smile eu sunt de parere ca daca de exemplu cauti o femeie pentru umeri craci iti trebuie una cu picioare lungi 10

C-am atat am avut eu de spus 21 in mare parte am batut campii dar asta e trebuia sa-i bata cineva 21
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)