Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sonata Arctica

#11
Nu-mi vine sa cred ca nu mi-am lasat inca parerea pe aici >.< Sonata Arctica este una dintre trupele mele preferate, este geniala, fantastica, extraordinara ! Nu cred ca imi pot descrie adevarata admiratie in cuvinte. Tony are o voce superba din punctul meu de vedere, o voce unica si incredibila. L-as asculta in prostie daca as putea. Este unul dintre cantaretii mei preferati. Deasemenea instrumentalele melodiilor sunt geniale din punctul meu de vedere ._. Trupa canta formidabil.
Pacat ca nu am aflat de aceasta trupa de mai de mult >.< Auzisem de concertul lor in Romania, dar nu avusesem niciun chef sa ma duc pe atunci :]] Acum i-as urma peste tot cu siguranta.
Melodiile mele preferate sunt Full Moon,Victoria's secret, Un opened, Still loving you, Flag in the Ground, Breathing, Nothing more si multe altele.
Cu siguranta Sonata Artica va ramane pentru mine pentru mult timp una dintre trupele mele preferate.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#12
Ehm, credeam că am comentat aici, dar nu-i nimic, comentăm acum *laughs* .
Bun. Îi ador. Sunt trupa mea preferată, şi au melodii formidabile, nici n-am ce zice la solo-urile [ care , apropo, sunt geniale xD ] de chitară.
Ah, da, era să uit. Pur şi simplu ador vocea lui Tony. E parcă unică şi mai specială, decat altele ._.' .
Per total, trupa e genială, felul în care cântă e prea tare xD .
Nu mai ştiu când i-am descoperit, acum ceva ani, oricum, fiindcă am şi poster cu ei. Sinceră să fiu, mă mândresc cu asta.
Melodiile mele preferate ar fi : Victoria's secret, Still loving you, Shy, Nothing more etc.
Well, sunt sigură că SA va rămâne pe lista mea cu cele mai bune trupe xD .
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.










Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)