Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Something ~.~"

#1
Well, am decis sa'mi postez si eu desenele pe forum.Sper sa va placa si astept multe critici 'cuz stiu ca nu sunt excelenta la desen.

1. Angel boy
2. Ichigo & Rukia with butterfly
3. Sad girl
4. Boy with flowers
5. Something
6. Why did you left?


Well, acestea sunt cele care imi plac cel mai mult.Sper sa va placa si sa criticati, dandu'mi apoi cateva sfaturi ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#2
Helău, dear! hug
Sunt aici. :]]
Well...desenele sunt destul de reuÅŸite.
La primul puteai să mai lucrezi puţin la aripi. Să faci penele. Înţelegi ce vreau să zic, no? XD Uite, ceva în genul: Click here. În rest îmi place.
La al doilea desen mi-ar fi plăcut dacă ai fi desenat părul, nu să-i faci doar conturul [legat de ambele personaje]. Câteva şuviţe în plus, nişte umbre...4 Îmi place mult ideea cu fluturele. <3
Al treilea desen este reuşit, puteai să desenezi şi un `background` pentru că pare, oarecum, gol.
4. La fel: desenează un peisaj în spatele subiectului, ca să nu pară că acesta stă în aer.
Al cincilea mi se pare cel mai bun. Este interesant, atât ca idee, cât şi felul în care e desenat. Cred că dacă adaugi câteva umbre iese ceva foarte frumos! :]

Desenele sunt, per total, bune. Acordă mai multă atenţie detaliilor şi încearcă să desenzi umbre.
Criticile nu sunt date de cineva care desenează bine, so...pot fi oricând contrazisă de altcineva, mult mai priceput decât mine. :]]
Oricum, aÅŸtept ÅŸi alte desene. hug
Take careee!
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#3
Sys esti geniala.
Angel Boy m'a fermecat de la inceput. Pare atat de singur si linistit , parca ii place sa fie singur.
Al doilea desen mi'au placut lacrimile si fluturele.
Sad girl, really sad. Nu am ce comenta
Urmatoarea... Desenul transmite mult mister.
Si ultima, dar nu cea din urma, am adorat trandafirul.
Sper sa mai postezi asemenea desene. Spor la desenat!^_^Zuppy02
Bye!

#4
Hello there. Vin aici pentru ca... Nu stiu, vreau doar sa comentez.

Pozele sunt cam mici, dar am reusit sa vad ce ai desenat acolo. Imi place ca folosesti umbre si cred ca desenele sunt facute din imaginatia ta, nu? Ehh, e foarte bine hug Serios, ma' big sis, chair te pricepi. Cum am mai zis, pozele sunt cam mici si nu prea luminate, dar ai apasta bine pe creion si se vad aproape toate detaliile.
Cel mai mult imi place desenul cu fata, cred ca e cel cu numarul trei. La rochia ei chiar ai pus accent pe detalii, insa mai mergeau ceva umbre, in rest e bine, chiar foarte bine. Primul desen e frumos si el, dar mai mergea putin lucrat la fata. Dar am vazut desene asemanatoare ( ma refer la corp care e pus in evidenta, iar fata doar putin ) facute de "oameni mari" , deci nu comentez nici aici 21.
Imi place acel craniu 8 Am incercat si eu ceva asemanator mai de mult, dar era luat din alt unghi + un trandafir si a iesit... pff, groaznic -.-
In principu te descurci, dar pune mai mult suflet si mai adu niste desene. Ah, inca ceva, le desenul cu Ichigo si Rukia, imi place mult de tot fluturele 8 Fata lui Ichigo e cam stramba, dar asta e 78

Bafta in continuare ma' big sis si sper ca mai aduci si alte lucrari de ale tale ( vechi, noi, nu conteaza xD ). Gambate!
:chuu:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)