Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Smooth,but not a criminal :>

#1
Hello everyone!^^.
Cred ca aici trebuie sa ma prezint,deci sa incepem cu inceputul.
Numele este Kayako.
Il urasc pe Justin Bieber si sunt satula de Bieber Fever,nu inghit muzica romaneasca,in special populara si manelele.Il ador pe Michael Jackson si formatia mea preferata este Guns N' Roses.Nu prea citesc manga pentru ca e plictistoare,mai bine ma uit la un anime sau ceva de genul.
Imi plac filmele de comedie dar si cele de actiune,filmul meu preferat din copilarie fiind Titanic.
Animeurile mele preferate sunt Rozen Maiden si Rosario Vampire,poate va intrebati de ce Naruto nu este printre favorite,raspunsul e simplu: Pentru ca e plictistor si actiunea se repeta pur si simplu iar acel copil blond e prea galagios si ma oboseste >.<,nu e nici macar printre cele mai bune,parerea mea 4.
In ultimul timp am inceput sa scriu fan-ficuri,pentru ca in mintea mea mereu incepe sa se formeze scene care trebuie asternute pe hartie.Fan-ficul la care lucrez acum este unul cu tema Harry Potter.
Well,cam asta este ceea ce am de spus despre mine,daca aveti intrebari...intrebati,promit ca voi incerca sa raspund cat mai clar ^^.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kayako Saeki!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi destul de bine aici . Suntem de acord cu niste lucruri , amandoi nu-l suportam pe Justin Bieber si nu ne plac nici manelele si nici muzica populara . As avea si eu o intrebare :
1. In ce zodie esti ?
Atata vreau sa stiu 4 . Oricum , bun venit pe forum ! Distreaza-te !

#4
Ma bucur ca suntem de acord si ca am gasit inca o persoana care nu e innebunita dupa Justin Bieber -.-.
Sunt zodia leu.But I don't bite,much 15.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#5
Hey Kayako Saeki

The questions :

1 . Cati ani ai?
2 . De unde esti?
3 . Iti place k-pop`ul?
4 . Stii sa lucrezi in Photoshop?

Well that`s all . Welcome here , happy posting without spam and have fun . hug

P.S. - Si eu il urasc pe Justin Biberon -.-' . Si chiar il simpatizez pe M.J. ^^'
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
WTF ? De ceeeeee ? 20 De ce nu-l placi pe JB. ? ohh 21) Si Naruto ? 2 ... vaaaii x_x ...ce aiurea ... si deci cateva intrebari [ defapt si alea erau intrebari 24 ] :


Personajul tau preferat anime ?
Numele tau adevarat ? xD \


Sper sa te simti bine aici hug !


Kiiss !pupic

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#7
Hey there!^^.

Answers:

1. 14 ani.
2. Iasi,dupa mine cel mai frumos oras din toata Romania,nu e asa poluat ca Bucurestiul.
3. Le am mai mult cu J-Rock'ul,dar si K-Pop'ul e nice.
4. Sunt incepatoare in acest domeniu,deci..cat de cat,mi-e mai comod cu Photoscape.

Deci cam astea sunt raspunsurile.Don't worry,I hate spam.

Later edit: OMG..am uitat niste raspunsuri xD.

Pai nu imi place Justin Bieber pentru ca dupa mine canta ca o fata 4.Si Naruto nu pot sa spun ca urasc,numai ca nu e preferatul meu.
Personajul meu preferat anime e Moka Akashiya din Rosario si Shinku din Rozen Maiden.
Numele meu adevarat este Cristina,si toate derivatele de la el sunt valabile xD.

Sunt sigura ca ma voi simti bine aici hug.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#8
E bine că eşti sigură. Ar fi fost un dezastru dacă nu ai fi constatat asta.
Hmm.. îmi place că ai păreri atât de bine înrădăcinate la numai 14 ani. Şi da, trebuie să fiu de acord cu tine pe mai multe planuri:
1. JB nu e mişto deloc. Ba chiar l-aş trage un pic în ţeapă dacă aş putea.
2. Iaşul e un oraş cu adevărat frumos şi de abia aştept facultatea ca să ajung acolo.
3. Manele sunt urâte, iar maneliştii trebuie exterminaţi.

Însă, mie îmi place muzica românească, deşi nu toată şi nu tot timpul. Ai să vezi că o să-ţi schimbi şi tu părerea peste vreo 4 ani 21 aşa am păţit şi eu 10 Ah, şi Naruto, prima serie, chiar nu a fost aşa mişto. Mai plin de viaţă şi neprevăzut e noul sezon.
Cât priveşte manga, eu sunt o împătimită a acestui gen.
În fine! Eşti o fetiţă de treabă, I give u that!
acum cele ... 3 sau 2 întrebări ale mele:

a) Care e formaţia ta favorită? *ştim cântăreţul dar nu şi o formaţie*
b) Genul preferat de literatură e ?
c).... nu mai am idei! Nu sunt foarte bună la pus întrebări 10

Have fun here, and.... be careful... some things bite 21
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#9
Pai well,sunt sigura deoarece am mai fost pe multe forumuri de genul inainte si de obicei fanii anime sunt foarte de treaba,deci...nu ma astept ca aici sa fie altfel.
La faza cu trasul in teapa a lui Justin Bieber,cred ca ar incepe sa tipe "Baby,baby!" si apoi "Ooh" si ar muri,cel putin asa ar face in vizunea mea 15.
Pacat ca nu se inventeaza un spray contra manelelor,celor care le asculta si le canta...
Muzica romaneasca o adoram cand eram mica,insa acum mi-am schimbat gusturile,si poate se va intampla ceva de genul si peste patru ani,stii cum se spune: Never shout never 4.
Uuu,ma bucur ca ma consideri de treba :3.
Oke..acum voi raspunde la intrebari:
1. Formatia mea preferata este Guns N' Roses,de care am aflat de la fratele meu.
2. Nu am un gen favorit de literatura,citesc orice mi se pare interesant.

Some things bite?.I'll wait and see,but I think I'll be just fine 15
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)