Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Slutare ^w^

#1
Slut ma numesc Nanami am 15 ani si iubesc mult manga-urile si deasemenea anime-urile ma bucur ca am gasit acest site .
Visul meu e sa devin creador de Manga si eu acum incerc cu un creion si un pix sa fac o manga dar vreau sa ajung departe .
Nu prea le am cu limbile straine dar cea mai usoara limba de vb dupa parerea mea este japoneza dar de scris este greu
Imi place sa ascult muzica in japoneza , coreeana si engleza cateva .
Ador Vocaloid melodiilelor si mesajul pe care ni-l transmite la inceput imi placeau de gemeni Rin si Len Kgamine dar dupaia am descoperit si mai multi vocaloizi .
Imi pare bine sa va cunosc si sa-mi fac prieteni multi ... Bay Bay ^w^

#2
Bine ai venit pe Animezup, nanami.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Nanami-senpai si bine ai venit !
Eu ma numesc Alexandra si sunt incantata sa te cunosc.
Se pare ca nu impartasim acelas vis , dar amandurora ne plac manga-urile si anime-urile , Vocaloizii si de Len .
Timpul intrebarilor !
1.Iti place k-pop? (Nu ca eu as fi o fana nebuna , dar ma roade curiozitatea.)
2.Ce genuri de manga preferi ?
3.Care este anime-ul care te-a impresionat pana la lacrimi ?
4.Daca l-ai intalni in persoana pe Len ce-ai face ?
Se pare ca timpul a expirat , eu ma intorc in Wonderland . Yolo !
[Imagine: tumblr_mqebebplQF1rtpoqbo1_500.gif]
Aha...Interesant! Uimitor! ... N-am inteles nimic din ce ai spus .... Nu inteleg nimic... Yolo !
[Imagine: tumblr_m4xvllBcZN1qam1cxo1_r3_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)