Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Skateboard

#11
Skateboard ...skateboard numai despre asta se vorneste, chiar si eu vorbesc, tre' sa recunosc ca imi place sa ma dau cu placa, placa mea neagra in flacarii. la inceput luam numai trante dar dupa aia m'am mai obisnuit si m'am ridicat la un nivel normal sa zicem.La inceput normal ca simti ca vrei sa te opresti ca cica nu te pricepi... dar mai exersati si dupa aia o sa va pricepeti, cel putin eu asa am facut Zuppy02

#12
Skate ? Skate. . . skate : ))
Ăh, nu ştiu de când fac asta, dar sincer, îmi place, chiar dacă sunt. . . mai mult jos, decât pe placă. N-am început de mult timp, de asta n-am nici expierenţă, şi am foarte-foarte multe vânătăi şi cicatrici : ] . Dăh, ce să fac acum.
Pot să fac ollie, sunt şi eu începătoare, well . . . *laughs* .
Dar ca sport, îmi place. E distractiv şi alea-alea, am şi eu cu ce să-mi ocup timpul *smile* .
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#13
Skate xD Ma dau si eu pe placa ocazional. Personal, n-am placa si poate ar fi cazul sa-mi iau. Pot sa zic ca am luat o lovitura nasoala la inceput, dar dupaia totul a fost perfect. Acum macar daca ma pune cineva sa ma dau cu placa nu ma fac de ras. Stiu si cateva scheme acolo ca sa fie. Imi place faptu' ca Skateboarding'ul are si parti in care nu stii cum sa faci sa te dai jos de pe placa, si totusi nu renunti. Nu prea am persoane in zona carora sa le placa acest 'sport', dar in curand probabil o sa trag toata scoala dupa mine, cum fac mereu xD
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#14
Soo,eu nu sunt inca nu sunt skater.Dar vreau sa-mi cumpar o placa cat de curand.AM incercat odata,abia am reusit sa pun piciorul sus 21
Nu mai ca innebunesc cautand detalii despre skateboard.De exemplu,cum se numesc partile de baza a placii,informatii generale,preturi etc.Tot ce gasesc sunt prostii sau magazine de unde poti cumpara.
Revenind la skate.Nu stiu daca parinti mei m-ar lasa.Poate ar face urat tare sau poate nu. 21 Cand am incercat,vara trecuta mi s-a parut asa wow.
....
Deci yeah.adivce?E greu sa inveti?E mai greu pentru fete sau ceva21 Cam cat costa o placa,care placi/roti sunt mai bune?Any other advice?
^^

#15
Skate. <3
Well, deşi n-am o placă a mea or smth, dar intenţionez să-mi cumpăr cât de curând, fiindcă mă ajută mama cu banii. :]] Poate vara viitoare, cine ştie, voi avea propria placă cumparată de mine. x3
Eniuei. Ca sport mi se pare drăguţ şi tare interesant, căci atunci când mă duc în oraş nu mă satur să mă uit la cei care se dau pe skate şi fac tot felul de scheme and stuff like that.
Ştiu că te poţi răni, dar nu-mi pasă. LOL. Toţi ne rănim, într-un mod sau altul, chiar fără practiva vreun sport or smth. Şiii....am încercat să mă dau de câteva ori pe placa unui prieten şi *hehe* am reuşit. xD Adică am mers puţin şi-am făcut un ollie. xDDDD Yăp, începătoare mândră de ea, ştiţi voi. 15
Deci, în concluzie, sportul în sine îmi place. Şi placa, şi tot ce ţine de el. :]

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#16
Hăhă, Skateboard ! 15
Nu mai sunt începătoare de trei ani, deja ştiu ce să fac, cum să fac şi unde să fac. Plus, cu ajutorul sportului ăsta, am cunoscut zeci de oameni, care mai de care mai interesaţi. Pe moment, am o placă oarecum bună de la Element, deşi mi'aş dori una la Speed Demons sau de la Cliche. Tot vine Crăciunul ! :]] Mă rooog...
Mi'am rupt mâna acum un an şi piciorul la început. Şi adevărul e că nu sunt deloc băieţoasă, dar dunno, ador sporturile de genul.

Peace.
[Imagine: DK__Why_So_Serious__by_Vincent552.png]


Any art communicates what you're in the mood to receive.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)