Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sims

#21
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#22
Hmm, eram nebuna dupa Sims cand eram prin a 8-a. Singurul pe care l-am jucat a fost Sims 2, daca il aveam pe asta nu m-am mai interesat de primul, iar cand a aparut Sims 3 cred ca deja nu mai jucam deloc. Ce pot sa spun, eram super incantata si imi inspiram personajele Sims din filme, carti sau anime-uri. La inceput ma chinuiam cu ei sa ii trimit la lucru pt ca nu aveau bani nici ca sa le mobilez casa, sa aiba unde dormi si alte chestii si imi tot ajungea cate o bara dinaia cu nevoile lor pe rosu, iar copii era tot timpul exmatriculati pt ca aveau note mici. 21 Apoi mi-a zis un prieten codul pt bani ca sa ii pot echipa cu de toate de la inceput si dupa ii trimiteam la lucru pt ca oricum era mai fun si am invatat cum sa nu ii las pe aia mici sa ramana repetenti.
Nu am mai jucat Sims de foarte mult timp si sincer nici nu cred ca as avea chef sa ma mai apuc acum, but, who knows, maybe someday...
[Imagine: sig_reinoir.png]

#23




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)