Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Shattered Art [ecchi]

#1
Lucrarile mele... majoritatea sunt doodle-uri, scanari, junk etc. Nu voi include comisioanele deoarece exista un right de privacy si unicity al clientului sau lucrari personale expuse sau vandute deoarece majoritatea sunt lucrate pe format mare gen A3, A2 si nu imi permite buzunarul sa scanez atat. Asa ca enjoy what I have at the moment.

!!!ATENTIE!!!
Printre lucrari s-ar putea sa apara si nuditate, nu imi asum raspunderea pentru cei care se simt ofensati! Cat despre copyright... lucrarile puse pe acest thread nu sunt main art! Dar daca nu voi fi anuntata de utilizarea unei imagini in altte contexte, I'll see ya face to face and handle it my way or the legal way :->!

Pentru o mai buna functionare a paginii si "semi-cenzurarea" anumitor lucrari ce contin nuditate voi pune direct link.

Cam atat! Toate lucrarile vor fi postate intr-un singur psot care va fi reeditat cat este nevoie asa ca va rog pay attention, asta bineinteles daca veti dori sa vedeti ce este nou! Enjoy

The doll crypt project-unfinished

Bleeding
Stitched Beauty
Dark ballet
I've got my hand on you
Crazy Doll (opening project 3 years ago)


Junk project-just started

Shattered porcelain
Schita este veche si inceputa in pix, simetria fetei este ingrozitoare, dar nu am avut ce sa-i fac si mi-a placut foarte mult.
Junk heart (nudity) started linearting

Pop art

Freedom (nudity)

Misc

Color Girl
Lolita red
Skater Boy color test
The sea Conquerer shadow test

#2
The doll crypt project:
Bleeding: Ideea imi place, mai ales partea cu masca insangerata. Pare totusi putin schitat. Acele umbre facute cu pixul, acele hasurari mai precis, trebuiau facute cu putin mai multa atentie.
Stitched beauty: Wow! Asta da! Mi-au placut foarte mult floricelele ce impodobesc leaganul. Daca ai fi facut si parul mai chinuit, ar fi fost un desen de exceptie.
Dark ballet: Daca nu era soldul putin prea scos in afara in partea dreapta si asta ar fi fost un desen super-tare. Dar oricum a iesit foarte bine!
Crazy doll: Nu e rau nici asta, dar se vede ca e ceva mai vechi. Daca l-ai reface acum, ar iesi mult mai bine!
I've got my hand on you: Da! Asta da! Pana acum asta imi place cel mai mult! Meriti felicitari pentru asta!

Junk project
Shattered porcelain: Wow again! Asta e uimitor! Ti-a iesit foarte bine! Felicitari si pentru acest desen!
Junk heart: Nu e cine stie ce nuditate acolo 21 Dar desenul e super tare! Si mi-a placut in mod special cum ai scris "Deleting all data". Good work!!!

Pop art
Freedom: Iarasi, nu vad cine stie ce nuditate 10 La acesta mi-a atras atentia privirea fetei. Un desen mai mult de concept, dar foarte reusit! Bravo!

Misc
Color girl: Asta imi place pentru ca imi aduce aminte de Sandra Nasic de la Guano Apes ^^ Sa stii ca si colorezi foarte bine, dupa cum se vede.
Lolita red: Ce exceptia parului, care are o forma putin cam ciudata, restul desenului e.... Sa zicem doar ca e cel mai bun de pana acum, in opinia mea, desigur!!! Felicitari!
Skater boy: Hehe, am zis eu ca stii sa colorezi ^^
The sea conquerer: Da...ce pot sa zic... un desen mai bun decat Lolita red! Cel mai tare dintre cele postate de tine! Bravo! Ai facut o treaba foarte buna!

#3
Ok, ft bine lukrat in gel Smile . Cam ai inclinatii spre dark dar fiecare cu ale lui. Mi-a placut mult ultima domnisoara, rokia ei pare atit de usoara, moale, frumoasa...intr-adevar cred k aia ii ce-a mai reusita. Dupa parerea mea Smile
Gambate ne!!

#4
yay....sunt dragute
desenezi foarte frumos si ai niste desene dragute
sper sa mai continui
succes in continuare....
~_~"
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Natsuru's all drawings ( some ecchi ; violence ; yaoi ) Natsuru 1 3.357 02-09-2012, 12:34 AM
Ultimul răspuns: Natsuru
  Si je p'aici [ecchi] DiDi 15 9.042 08-02-2009, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Sectiunea de Ecchi hiei-chan 2 4.019 19-02-2008, 11:25 PM
Ultimul răspuns: Aleksandr


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)