Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayuka's GFX

#11
Am făcut nişte avatare.Semnături nu am făcut pentru că nu am avut o poză care să-mi satisfacă pretenţiile.

NANA :
[Imagine: ava11b.png] [Imagine: ava12h.png] [Imagine: ava13t.png] [Imagine: ava14.png] [Imagine: ava21.png] [Imagine: ava22.png] [Imagine: ava23.png] [Imagine: ava24.png] [Imagine: ava25.png]

Angelina Jolie :
[Imagine: ava17.png] [Imagine: ava18f.png] [Imagine: ava19.png] [Imagine: ava20.png]

Honey and Clover :
[Imagine: ava15.png]

Chakushin Ari :
[Imagine: ava16.png]

Aştept păreri, complimente şi critici.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#12
OMFG! NANA icons! *drools*

Am vrut sa postez de mai demult, dar am avut treaba >.<
Nu pot sa gandesc acum un comentariu care sa se incadreze in limitele bunului-simt, asa ca o sa editez. Daca uit, stii ce sa faci ^.^"
[Imagine: sig0147.gif]

#13
După o mică pauză, am venit cu un set nou, proaspăt şi cald.

[Imagine: 2v8ipe1.png]
Este un stil nou, nu am mai făcut niciun sig în genul acestuia.

[Imagine: 33ua993.png]
Textul nu-mi place.Nu am mai ştiut ce să scriu, am cugetat mult la brushuri şi texturi, dar până la urmă, am scris eu.

Aştept comentarii, critici, păreri, etc.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#14
Heh, mă las de GFX.Cel puţin, să fac GFX degeaba.M-am plictisit, efectiv.Cred deja că sunt iniţializată în editarea imaginilor, umblarea la culori, suprapunerea lor, etc.Irosirea timpului pentru a face GFX doar pentru a le posta pe un site este în van.Voi mai face doar pentru o prietenă, când va avea nevoie pentru nişte turnee şi pentru mine, poate o semnătură pentru cine ştie ce site, sau vreun avatar (dinăstea sigur voi mai face).O să mai postez, când o să adun ceva 'material'.
Duelul cu Rx va fi ultimul.La concursuri e posibil să particip, dar eh, nu ştiu nici eu dacă voi avea chef să pierd timp, degeaba, iarăşi.
Oricum, cred că o să comentez semnăturile ălea care sunt ori foarte proaste, ori foarte bune.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#15
Cum am promis, dacă mai fac, mai postez.Heh, a trebuit să fac şi dacă tot nu am ce face, am spus să le uploadez şi să le postez aici.

1.[Imagine: banner41.png]

2.[Imagine: banner51f.png]

3.[Imagine: banner2jz.jpg]

Avatare, voi mai edita, că mai am 14 de făcut.

[Imagine: 99817257.jpg] [Imagine: 64621775.jpg] [Imagine: 56435448.jpg] [Imagine: 77563267.jpg] [Imagine: 79475712.jpg] [Imagine: 40511679.jpg] [Imagine: 81934712.jpg] [Imagine: 15591728.jpg] [Imagine: 48420833.jpg] [Imagine: 51000667.jpg] [Imagine: 37203358.jpg]

Pentru moment, atât.Aştept păreri.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#16
ehz.. stiu cum e sa muncesti degeaba, fara sa se uite nimeni, fara sa comenteze nimeni.Smile tie iti place sa faci avatare?24 serios.. mai multe av'uri decat sig'uri.. 21 bune si alea...deci avatarele pur si simplu le ador.. nu credeam ca se poate migali atata la un avatar..
cat despre semnaturi, sunt bune, o ador pe prima
astept sa vad ce mai creezi, cya [;x]
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#17
Nu am nevoie de comentariile nimănuo, cel puţin acum, de când nu mai lucrez.Nu am mai făcut GFX de vreo 4-5 luni.
Nu o să mai ''creez'', presupun.Defapt, n-am creat niciodată, doar am editat.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)