Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seitokaichou ni Chuukoku

#1
Umm, un yaoi destul de dragut, se mai numeste si "Hey, Class President!".

Nu se stie inca cate ova va avea, dar ceea ce conteaza este ca primul a aparut deja (si il puteti gasi peste tot, inclusiv pe extra).

Actiunea, huh...Un tip care era tot timpul hartuit din cauza frumusetii sale, cred 21.Mi s-a parut ciudat ca nu prea protesta, dar in fine.Si din cauza asta il ia pe prietenul sau sa-i fie bodyguard, fara sa stie ca si acesta il placea..
Mi s-a parut dragut ca personajele roseau foarte, foarte des.Atat de cute : x.
Mie mi-a placut, acum nu stiu daca aveti si voi aceeasi parere 3
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#2
De cand ma tin sa postez si nu am mai facut-o, lenea asta65
Asa pai am vazut si eu ova-ul, abia astept sa apara urmatorul:X sper sa fie yaoi pe bune acolo, desi si aici au fost cateva faze, chiar mai hard ca unele considerate yaoi-uri cand defapt nu sunt 29. Chiar am observat ca personajele roseau foarte des si nu numai uke-ul ci si seme-ul, ma rog, urmeaza sa fie seme ca inca nu a facut nimic21 Oricum a fost foarte misto si ca grafica mi-a placut si ideea era draguta, acum sa asteptam continuarea ;]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#3
Acum cateva minute l-am terminat de vizionat si woaw 0.o mai vreau xD
Imi place foarte mult . Chiga e atat de hot si de frumos =p~ Ii ador parul blond xD
Si are niste ochi superbi xD
Mi-au placut mult cei doi , abia astept sa vad niste scene yaoi adevarate intre aia doi 15
Ideea mi s-a parut destul de originala si chiar interesanta din punctul meu de vedere .
Grafica de nota 10+ . Mi-a placut enorm , chiar m-am indragostit de aia doi xD Mai ales de Chiga ><

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
Citat:si seme-ul, ma rog, urmeaza sa fie seme ca inca nu a facut nimic
21 ce mi-a placut ce-ai zis,myuu!

Eu am citit manga normal, ca nu mai aveam rabdare pana sa apara si al doilea OVA. Grafica mi-a placut, personajele de asemenea, in special Chiga.
Kokusai-san e cam naiv, tipic pentru un uke si ma intreb uneori cine putea fi acel stalker.
Astept al doilea ova, si parca le ia un deceniu =.=

#5
*HUGE fangirl scream*

GOD, iubesc anime-ul asta. Pacat foarte mare ca are doar doua OVA. DOUA?!
Ah, manga, o sa caut manga neaparat, doar ca nu stiu pe unde sa o gasesc. Dar trebui sa o citesc neaparat. Nu stiu de ce dar mai ca o iau razna cand imi aduc aminte de acest anime. Nici nu stiu de cate ori lam re-re-re-vazut, ba chiar si aseara daca imi aduc bine aminte. Oricum, povestea, personajele si actiunea (mai ales) sunt superbe. Ce sa mai zic de grafica...
Dar am si ras mult, nu m-am putut abtine sa nu zambesc cel putin pe tot parcursul celor doua episoade. E mult, mult prea cute. Il recomand tuturor and I mean tuturor.

edit: Am gasit manga, yupiiiiiii !!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Am urmarit cele doua ova de pe extra :] Foarte dragut anime-ul,recunosc. E unul dintre acele "guilty pleasures" care le are o fana yaoi *q* Imi place de uke la nebunie : x Roseste mereu XD Mi-a placut atunci cand s-au dus impreuna sa-si faca freze noi si au venit fotografele alea si stiti voi el a fugit bla bla bla si apoi l-a sarutat : x
@ Dedal - Tell meh,unde ai gasit manga ? Vreau si eu QAQ
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)