Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Se potrivesc sasuke si sakura?

#1
Eu cred ca nu sunt chiar asa de apropiati[incat sa fie impreuna]...ii leaga ceva-nici ei nu stiu ce*au ceva in comun,sau mai multe.Dar chestia este de ce sasukeXsakura este cuplul din Naruto despre care toata lumea spune"vai ce bine se potrivesc'..." vai ce bine le sta impreuna"...X_x' ...si cum de sakura este atat de lesinata dupa sasuke??[...]
dar intrebarea finala este: sakura il iubeste pe sasuke?

1: da,si stie ca si el o iubeste

2:chiar daca ea il place,stie ca relatia lor nu va fi decat de amicitie

3:chiar daka sakura il place/iubeste pe sasuke,ea vede ca el nu ii da atentie si o sa cedeze la un moment dat.

Eu am ales raspunsul 3-chiar daka sakura il place/iubeste pe sasuke,ea vede ca el nu ii da atentie si o sa cedeze la un moment dat[asa se intampla si ion animeu-si totusi,sakura nu este atat de proasta incat sa fie lesinata toata viata dupa un baiat care din cand in cand ii raspunde la intrebarea"ce mai faci?" spuneti-va si voi parerea voastra,dati un raspuns la intrebare si justificati-lSmileSmile
:bye: !!!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#2
3:chiar daka sakura il place/iubeste pe sasuke,ea vede ca el nu ii da atentie si o sa cedeze la un moment dat.

#3
v
v
> >defapt...ideea topicului este sa dam un raspuns si sa-l justificam444


21) lol [credeam k se stie asta...]
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#4
Topic asemenator aici : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=1094
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sasuke X sakura(secretul intunecat al sakurei) sakura_haruno75 1 3.966 30-05-2010, 11:38 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)