Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

School of Wizards

#11
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#12
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#13
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#14
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#15
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#16
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#17
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#18
STERG FICUL DIN MOTIVE PERSONALE
ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL
Never Give Up!

#19
Fallen Angel si prietenu lui care comenteaza fara sa stie si se da mare scriitor. Sa va spun un simplu cuvant : RUSINE. Voi in loc sa ii incurajati sa le explicati unde a gresit , voi direct va dati criticii .... si il mai si demoralizati le stricati viitoru ca sunteti voi mari cacati ( scuzati expresia dar nu ma mai pot sa scriu frumos la cati nervi mi-ati facut) . Daca voua nu va place spuneti direct : " Nu imi place tipul acesta de poveste/fic/scriere , dar uite unde ar trebui sa rectifici sa ai grija la nuj ce si bla bla bla " , nu , voi il demoralizati si va dati Mari critici care se caca pe ei pe un forum amarat ( no offence dar nu mai pot de nervi) si din cauza unor idioti ca voi care se cred mari cacati ei nu mai vor sa faca acest fic sau posibil sa nu mai scrie . Eu personal ii stiu de mult timp si le stiu toate lucrarile ei chiar au talent si merita incurajati , fata de voi care va credeti urasii lu Cioran sau Eminescu , voi nu meritiati nimic si ar trebui sa va cereti scuze ca sunteti niste idioti care se cred importanti si mari critici.
Si totusi RUSINE sa va fie.

Pentru Moderatori si Administratori :
Probabil ca o sa stergeti ascest post si chiar nu imi pasa. Dar vas ruga sa il lasati si in loc sa-l stergeti sa-l cenzurati ca acest post sa le fie invatatura de minte sa nu se mai creada mari cacati.

Multumesc pentru intelegere,

#20
fic închis. .-.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)