Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scene din visul realitatii

#41
Mersi pentru comentariu. x)

Turnul cu ceas - SighiÅŸoara.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#42
Helău diăr! Se putea să nu trec şi pe aici? 65

Ultima poză e interesantă, mal ales că mi-e îmi plac clădirile vechi, and şit like that.
Ce mă enervează e că omuleţii ăia parcă strică frumoasa arhitectură cu prezenţa lor.
Sincer aş vrea să fac bungee jumping de pe turnul acela 21
XoXo ce view trebuie să fie din vârf !

Penultima poză, black and white style, kindda spooky, misterious, ăăăă don't go down there!! But the voice is calling me! Don't go Ang!!! Ce-mi place să debitez aiurea 21

Eniuei, după părerea mea de neştiutor, cred că ţi-a ieşit aşa cum ţi-ai dorit 106


Bye!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#43
(07-08-2011, 09:44 AM)Saint Ocea A scris: XoXo ce view trebuie să fie din vârf !

Indeed. x) Am poze, trebuie să le descrac de pe celălalt aparat, dar ştii, lenea e prea mare. Mersi pentru aprecieri.

Picături de rouă.

Xoxo, Ang.

Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#44
Helău, Ang. x]

Să vedeeem. Btw, comentez decât ultimul post. <3 Ok? Ok. xD
Oh, well. x3 Trebuie să spun prima dată că ador fotografia + lumina ei + calitatea. Yăps, aş putea spune că e preferata mea, deşi nu e aşa, căci mai sunt şi altele. Totuuuşi. Chiar dacă poza în sine e genială and stuff, parcă-parcă ar fi fost mai cute dacă fotografiai trandafirul din alt unghi. :- ? Şi păcat că îi roz. Roşu, mov, albastru...portocaliu ar fi dat de zece ori mai bine - în viziunea mea :]] - . Dar e ok. ^^ Şi picăturile de rouă sunt...<3 fabuloase! :]] No, really. Dau un farmec aparte pozei. xD
Eniuei, mai aştept lucrări. Mult spor! *big huuuug*

xoxo
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#45
Hei Hei. Păi, am fotografiat trandafirul şi din alte unghiuri, dar aceea e cea mai reuşită variantă. Şi nu îmi place să postez enşpe variante, o aleg pe cea mai reuşită. Spre exemplu, ar mai fi şi asta sau asta, dar îmi place mai mult aceea pe care am postat-o prima oară. Anyhow, thankies.

Cetatea SighiÅŸoara.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#46
Helăău, Ang. *huugs*
Oh, well. Let's see. Unghirule din care ai pozat trandafirul - yeah, trebuie să-ţi dau dreptate - nu sunt cele mai geniale. Aşa că mda, varianta postată de tine a fost ză best from ză best. ;]] But eniuei. Am veniiit again aici, neavând ce face şi totuşi, avânc chef de comentat fotografiile cuiva. *smile* Aşa că, let's go. :3
Cred că am fost acolo. Nu sunt sigură, dar cred că da. *laughs* Mă rog, ai editat poza, right? Pentru culori mai bune and stuff. Adevărul e că ador albastrul cerului şi mă bucur că sunt câţiva norişori, cred că prea mult blue ar fi stricat toată magia. Şi cetatea îmi place fiindcă lol, are aspectul acela vechi şi de muult-muult timp trecut. Actually, unghiul din care ai pozat îi bun. x3
Aştept alte lucrări. Spor la fotografiat! *big huug*

xoxo
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#47
Mersi.

Intrarea la POTM, acum câteva ediţii: Stairway to Hell.
Panoramă.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#48
Ampf , uitasem >.< Scuze.

Stairway to Hell - Poza asta o stiu , ori ca mi-ai aratat-o tu , ori ca am vazut-o la POTM , mi-o amintesc. Uitandu-ma la poza , din prima nu-mi dau seama exact ce este. Trebuie analizata bine , caci e foarte complexa poza ._. Oricum , ar fi fost dragut sa faci una si de jos , poate ar fi fost mai usor de recunoscut.
Panorama - Poza asta e absolut geniala. Daca nu ar fi fost blocurile alea doua din fata , ar fi aratat ca intr-o alta epoca , poate si alta tara : )) . Ce m-a fascinat este faptul ca o poti privi din alte unghiuri , mereu parand altceva decat este. Blocurile si casele-mi par desenate , daca n-ar fi fost padurea , as fi zic ca ai pictat totul.
Cetatea Sighisoara - Mai usor cu editat-ul la asta. I-ai dat un aer rece , puteai lasa cetatea sa para mai primitoare : )). Btw , cerul e uimitor.

Succes la poze hug


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#49
Mulţumesc pentru comentarii şi ca să vă lămuresc, la acele fotografii am modificat setările în aparat, nu am umblat în rest la ele. Ofc, doar un crop. Dar atât am făcut. 4

Long time no see, sweetie.

Mă pot mişca acum?

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#50
Meow :3
Oh, ultima îi aşa adoraaabiiiilăăă! Îmi plaaace muuult pisicuţa şi felul în care se uită la aparat. E o duulce! O scumpă, mă face să o privesc - să mă holbez - la fotografie muuult timp. o.o Dar o ador de'a dreptul! Bun, cred că ţi-ai dat seama că îmi place poza. Sincer, e chiar reuşită. Lumina and stuff like that + pisicuuuţa au ieşit ...perfect! XD
Şi prima îi drăguţă, dar...neaah. Adică a ieşit bine, lumina îmi place şi pisica / motanul sunt cute, dar nu e aşa...adorabilă ca prima. *laughs* La asta, cred că-mi place felul în care tipa - ză model - ţine pisica. x3 de parcă ar vrea s-o chinuie. 65 :]]
Mă rog. Mai aştept lucrări. *huuugs*

xoxo
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)