Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sazzy, razzy, up here^^

#1
Hy everybody. 65
Si fiindca am auzit ca zup e cel mai prietenos forum, m-am gandit sa ma inscriu si eu pe aici.
Numele meu e Sabrina, am 17 ani si sunt din... ca sa vedeti, ca majoritatea, din Bucuresti.
Anime-uri preferate: Elfel Lied, Higurashi, Death Note, Code Geass, InuYasha, Kiddy Grade, Spiral and more.
Well... daca aveti intrebari va raspund cu placere a da... si vreau sa imi fac multi! multi prieteni!
:pls:
" I see humans but no humanity "

#2
Sal'tare Sabrina hug Welcome on Anime Zup hug
Si eu sunt noua pe aici 71 deci iti urez mult noroc in "bajbairea" ta de inceput 71
Well momentan sunt curioasa sa aflu ce muzica asculti,eventual trupe 4,ce culori iti plac4,si ce zodie esti 5.

Have a nice time and a nice day n_n >4:<victorie

#3
Poy... in primul rand merci pt ca mi-ai urat bun venit aici^^
Ce muzica? de oricare, aproape... fara manele si populara iar ca trupe? linkin park imi place cel mai mult, iar ca artist, Enrique Eglesias:love:
Rosu si verde!
sunt leu^^
" I see humans but no humanity "

#4
Hi Sazzy-chan and welcome hug Have a nice time 106 And have fun ^^
Citat: Code Geass
de fiecare data cand aud anime`ul asta ma gandesc numa la Suzaku Kick 21 Ei bine.. desenezi?ce carti iti plac?scrii?pe ce forum`uri mai esti?ce alte nick`uri mai ai?Vii la Nijikon?personajul preferat din death note?si...cam atata..ah inspiratia asta..

See ya around! ^^
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#5
Welcome! ^_^
Si acum, dai cu intrebarile:
Citesti manga? Daca da, ce gen preferi?
Care e.....genul de anime preferat?
Ce gen de muzica asculti?(se pare ca am ceva cu genurile)
Aaaa.....cat porti la papuc?
Ce culoare iti place?
What do you like to do?
urgh....ce culoare are oja de pe unghiile tale?
(don't bother WTF-ing)
So, asa I said, Welcome!, Have fun!, and, of course No spam!
Si cu siguranta o sa-ti faci prieteni pe aici. ^_^
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#6
buna sabrina,welcome pe zup 4
sper cati va placea pe aici,si ptr inceput sati faci
multi si noi prieteni,so have you fan
see you around :yes:

#7
Arigato mina! da, gandul meu e sa imi fac multi prieteni si pe acest site.
Asa... bucuroasa sa va raspund la intrebari^^
AmyThePineApple eu ma gandesc la Lulu:X
Yep, desenez si scriu.
poy, carti... mia placut "Veronika se hotaraste sa moara"dar nu e thriller dupa cum probabiul stiti. Seria" Harry Potter", pt ca rad de fiecare data de Ron. "Memoriile unei gheise " , " Interviu cu un vampir "si multe altele.
Am voie sa spun ce forum-uri? O_O eto... ei bine, numai dau raita pe multe forum-uri in ultimul timp si numai am nici un alt nick name. Sazzy, atat.
Yagami Light:Xsee ya!

Sloth
Citesc orice gen, povestea sa fie buna.
nici aici nu am un anume gen-_-" la muzica la fel... 4
21 ahh... poy, 37, cred... da' nu tot timpul e la fel.
Rosu si verde. Sa desenez, sa scriu, sa fac sig-uri, sa ma plimb si sa ascult muzica.
Momentan nu am unghiile facute.
See ya^^

hiyono acelasi lucru sper si eu^^
Ja ne mina!
" I see humans but no humanity "

#8
Girl , bate palma ! Si yo-s noua...bn noua de cateva zile...da tot noua is...

Asa pai ce sa te intreb ? n-am ce !!! adik ba da...ai calcat vreodata vreo broscuta in viata ta ?45 ca sa stiu dak ne intelegem sau nu 21 just kidding well....Keicy iti ureaza bien a venit si acomodare plakuta....hehe inca un nou recrut in imensa noastra armata prietenoasa right keicy ? right ! Baka Keicy...

#9
Bine ai venit Sazzy! Sper sa te simti cat mai bine, dar probabil nu vei avea probleme ca e foarte multa lume de treaba aici. Pai sa te intreb si eu ceva, ce sa te intreb, pai ceva filme obisnuiesti sa vezi si in caz de raspuns arfimativ zi si niste titluri preferate. Inca o data bine ai venit!

[Imagine: 4ml24jd-2.gif]

#10
Keicy arigato! si nu, nu am calcat si nici nu am de cand sa calc vreo broscuta mica si verde10

Liviu- asta sper si eu. Da, urmaresc, multe, lista e lunga, foarte lunga. ^^ in special cele de comedie, nu-mi vine nici unu' in minte.

Arigato mina! Ja ne^^
" I see humans but no humanity "




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)