Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sarut frantuzesc

#1
Hmm , vad ca nu sunt prea multe fic-uri cu genul yuri pe foum , asa ca , am de gand sa incep eu unul. M-a lovit asa inspiratia deodata * smile *

Varsta minima: +18 ( pentru cuvintele necenzurate si scene hentai )
Gen: yuri
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: injuraturi , cuvinte cu tenta sexuala
Tipul de comentariu solicitat: Avansat



[center]~ Sarut franțuzesc ~



Capitolul 1 - Speranta[/center]



Mirosul intepator de bautura,gustul tulburator al drogurilor si fumul de tigara,ii dadeau o usoara senzatie de extaz. Acum era in lumea ei ! Plutea in jurul norilor pufosi,cat mai departe de lumea reala, sus catre inaltul vazduh. Euforia creata de heroina, pe care o inhalase,ii dadea impresia ca intreaga lume este a ei. Pur si simplu , uitase de galagie ghetoului unde traieste, de mirosul inbacsit de sobolani morti si toate casele darapanate, varuite in culoarea dezgustului. In clipa aceasta simte adierea calda a vantului cum ii mangaie fiacare fibra a corpului , ca apoi sa-si dea seama ca se afla din nou in lumea hidoasa care valsa in jurul ei. Se pare ca efectul rau voitor al drogurilor se spulberase,la fel ca orice sansa ca ea sa iese din locul unde era prinsa.
- Haide Hope, sefa' te asteapta.
Sunetul puternic de usa trantita, o facuse sa se trezeasca doar pe jumatate din euforia traita. Desi numele ei inseamna " speranta " , ea era total lipsita de acest divin sentiment,de acesta credinta in sorta ei. Asa de bine putea sa o cheme si " pain ". Dupa parerea ei,acest sentiment,se potriviea mult mai bine cu avlansa de urlete,jigniri,umiliri si dureri,pe care multi ar fi considerato viata. Cu o ultima suflare , Hope incerca sa-si limpezeasca mintea, sa-si adune gandurile, pentru a primi o noua sarcina dezgustatoare de la seful ei. Nesigura pe ea, se ridiase de pe fotoliul murdar, indreptandu-se catre chiuveta din coltul camerei. Isi spala cu miscari tremurande fazta, apoi isi privi chipul tanar in bucata de oglinda sparte, de deasupra chiuvetei. Cu siguranta, se schimbase atat de mult de cand venise aici. Defapt, doar ochii de un verde luminos, au ramas neschimbati. Chiar daca petrecuse doar doua luni in acest bordel , chipul ei angelic ramase la fel de inocent ca-n prima zi. Cu toata ca toti o considerau o tarfa, avea o eleganta si o inteligenta sclipitoare, demna de o domnisoara de 17 ani, la fel ca si ea. Incercase de multe ori sa treaga pragul disperarii e, dar mereu era aruncata din nou in mijlocul dezgustului si al frici, de catre asa-zisii amantii ai ei. Fiind o fata extrem de frumoasa, multi dintre barbatii care o vedeau, doreau neparat sa guste din dulceata si tineretia ei, doar ca Madam Ines ii pastra virginitatea pentru cineva mai important. In spatele aspectului ei de inger, se afla o femeie experta, care stia perfect cum sa excita un barbat. Citise o multime de reviste si carti despre diferite pozitii si tehnici de ati excita partenerul. Studie fotografiile excitante ale celor o suta e de pozitii de a face dragoste, dar si cateva capitole specifice mancarii afrodisiatice. Desi in bordelul in care se afla , Hope nu gasise elemente pentru excitariile afrodisiatice, isi imagina proprii ei inlocuitor. Stia cum sa excite un barbat cu putin sirop de artar si sa aduca pana in cel mai dulce orgasm un barbat, folosind zahar pudra sau scortisoara, cel putin in teorie. Inca nu avuse posibilitatea sa-si practice cunostintele. Madam Ines ii pregatise un rege, cel putin asa ii zicea mereu. Hope avea presimtirea ca acum sosise regele ei pe un cal alb. Cunostea destul de bine gandurile Madamei, dar totusi nu o subestima niciodata. Isi privi inca o data chipul in oglinda, apoi parasi camera, lasand in urma mirosul puternic de natura moarta.


Biroul lui Madam Ines era plin de ornamente si lucruri ce apartineau culturii franceze. De la lemn frantuzesc,de stejar,pana la bibelourile ce se aflau peste tot. Camera era destul de mare, dar obiectele fara gust aruncate de ici-colo, dadeau impresia de sufocare. In mijlocul acelui mic haos,se afla o masuta joasa din sticla groasa, inconjuarata de doua canapele lungi, captusite cu catifea albastra. Madam Ines , statea confortabil in fotoliul ei, admirand in tacere silueta ce se afla in fazta ei. Era un barbat bine facut cu umeri lati si par castaniu lucios. Ochii acestuia radiau de viclenie, in timp ce gura, cam stramba, incerca in zadar sa schiteze un zambet politicos.
- ..si domnule Martel , de ce ave-ti nevoie de cea mai tanara dintre fetele noastre ?
Vocea madamei era moale, dar tot adata strabatuta de un caracter de ironie. Domnul Martel isi potrivi pentru a cincea oara cravata, apoi gusta nervos din cafeau de pe masuta. Totusi nu scoase nici un cuvant. Vazand reactia respingatoare a musafirului, Ines hotara ca Hope , este potrivita pentru acest tip. Parea destul de cunoscator in artele amorului. Madam Ines isi dadu seama de asta, din mersul lui leganat. Era sigura , ca fata va fi tratata cum trebuie.
Linistea mormantala din birou, fu sparta de intrarea lui Hope. Domnul Martel privi mirat la frumusetea din fazta lui. Parul ei blond crease un fel de aura in jurul crestetului ei, aratand mai mult a inger decat om. Trupui ei , desi tanar, avea forme apetisante, ce se vedeau destull de bine prin blugii scurti mulati si maieul alb pe care il purta. Chiar si Madam Ines se minuna cand o vazuse. Parca ii era mila sa o vanda asa, dar acest domn avea de gand sa dea multi bani pentru virginitatea ei. Motivul ramase nestiut chiar si de catre Ines. Se gandea oare de ce cineva ca el avea nevoie de o prostituata tanara, virgina, fara nici un pic de experienta. Avea de gand sa afle !
- Buna ziua .
Vocea lui Hope suna ca o melodie vesela in urechile celor doi .
" Si totusi locuieste in acest loc mizerabil .. , " gandi domnul Martel.
- Hope , acesta este domnul Martel. In acesta seara vei fi a lui.
Fata se gandea cu tristete la regele ei, care intr-un final s-a transformat intr-o broasca urata si grasa , nu vice-versa. Ii venea sa planga cand e gandea ca intimitatea ei va fi explorata de acest domn , care-i putea fi tata. Inca o data, Hope isi blestema destinul.
- Nu doamna Ines. Nu ma voi culca cu acesta fata , am degand sa o cumpar definitiv. Vreau sa fie dama de companie a fiului meu de 18 ani.
Hope schita un zambet angelic in timp ce madam Ines se inecase, tusind zgomotos.
" Poate ca soarta nu este asa de rea cu mine, " gandi Hope.


[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]

#2
Buna :d. Interesant fic si ma bucur ca mai e cineva interesat sa scrie yuri. Imi place la nebunie cum scrii si cum descrii totul. Cel putin cand ai facut descrierea locului unde se aflau m-ai impresionat. Revenind la fic, idee mi se pare originala si imi plac mult personajele, par interesante. Faptul ca ai numit personajul principal "Hope" mi se pare din nou interesant pentru ca este un nume bine ales pentru ca probabil are o insemnatate importanta. Un fel de a spune ca desi este prostituata si se drogheaza esxista speranta pentru ea si se pare ca aceea a venit cu domnul Martel. Greselute de tastare vad ca nu ai avut aproape deloc sau chiar deloc si mi-a placut asezarea in pagina. Bafta la fic si sper sa te tii de el pentru ca multi abandoneaza cand vine vorba de genul yuri. Spor la scris si astept nextul. :)
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#3
Mi-ai dat in cap de trei ori cu "fatza", ai scris sus de tot ca limba este cea romana.
Madam e invariabil, deci gandurile matroanei pica.
Plutea in jurul norilor pufosi,cat mai departe de lumea reala, sus catre inaltul vazduh. In clipa aceasta simte adierea calda a vantului cum ii mangaie fiacare fibra a corpului , ca apoi sa-si dea seama ca se afla din nou in lumea hidoasa care valsa in jurul ei.
"Norisorii pufosi" e pueril. Oximoron cel putin straniu (hidoasa...valsa), a valsa in sensul acela e cliseic.
Chiar si Madam Ines se minuna cand o vazuse. Parca ii era mila sa o vanda asa, dar acest domn avea de gand sa dea multi bani pentru virginitatea ei. Motivul ramase nestiut chiar si de catre Ines. Se gandea oare de ce cineva ca el avea nevoie de o prostituata tanara, virgina, fara nici un pic de experienta.
Matroana nu se minuneaza, nu are mila, ea are clienti si bancnote. Daca era sefa stia ca o virgina e cea mai "placuta" pentru ca e ingusta.
Consider ca numele este prost ales (Hope), i-ai retezat individualitatea si ai facut-o emblema.
Te identifici cu pesonajul? (nickname-ul tau imi zice asta)
Finalul nu are plauzibilitate deoarece nu cred ca tatii vor dame de companie pentru fii lor, ci vor femei puternice care sa ii ajute sa evolueze. De ce sa iti mentii fiul in stadiul de "da-i niste bani si o sa te urce pe culmi"?
- Haide Hope, sefa' te asteapta.
Sunetul puternic de usa trantita, o facuse sa se trezeasca doar pe jumatate din euforia traita. Desi numele ei inseamna " speranta " , ea era total lipsita de acest divin sentiment,de acesta credinta in sorta ei. Asa de bine putea sa o cheme si " pain ". Dupa parerea ei,acest sentiment,se potriviea mult mai bine cu avlansa de urlete,jigniri,umiliri si dureri,pe care multi ar fi considerato viata. Cu o ultima suflare , Hope incerca sa-si limpezeasca mintea, sa-si adune gandurile, pentru a primi o noua sarcina dezgustatoare de la seful ei.
sef sau sefa? discontinuitate in idei.
Cu toata ca toti o considerau o tarfa, avea o eleganta si o inteligenta sclipitoare, demna de o domnisoara de 17 ani, la fel ca si ea. Daca avea o inteligenta sclipitoare nu se afla acolo, ci se angaja la fast food part-time si mergea la scoala.
Sper (ca tot i-ai pus numele Hope) ca vei reusi sa realizezi ceva senzual si erotic.

Nu ai reusit sa imi creezi senzatia tulbure a drogurilor sau frumusetea ce ma blocheaza (clisee in portretul ei), dar are potential.


[Edit] off pentru Pikachu : imi pare rau, am avut o rupere de idei aici: Madam e invariabil, deci gandurile matroanei pica. Vroiam sa scriu ca fragmentul 'Cunostea destul de bine gandurile Madamei' pica, pentru ca ar fi fost gandurile lui madam, nu gandurile matroanei, cum am scris mai sus.
Imi pare rau ca nu am reusit sa ma fac inteleasa, scrisesem un comentariu mai lung si mai bine gandit si mi-a murit bateria laptopului, asa ca ce am scris a fost un rezumat asa... mai incoerent.
Am editat in el, sper ca are o mai mare logica.
Scuzaţi-mă, nu sunt un mort de bună companie.-Sartre

#4
* off * : Katarina draga, nu am inteles absolout nimic din comentariul tau. Din cate stiu eu " seful " merge si pentru feminim, adica " Ea e seful ! " ....mda. * off *

Intamplator a ramas singurul fic yuri de pe forum, sa te tii bine de el, ca doar e unic.
Mi.a placut si aici cum ai descris, in special prima parte sa nu mai zic ca faza cu mancarea afrodisiaca mi sa parut cea mai interesanta pana acum. Ai explicat bine ce se intampla cu Hope cand era sub influeenta drogurilor, ca doar nu putea-i spune norii albi ...Momentan nu stiu cat de originala este tema dar pana acum este interesanta ! Ai ales bine numele personajului, da un fel de indiciu despre viata ei. Buna treaba ! Astept next!
Pika-Pika-Pikachu !!! ???
[Imagine: 4459488_66.jpg&sa=X&ei=mJaQT6SvEYiSswa-z...81n70LWRfw]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)