Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saru'Mana

#1
Poii..Nici nush cum sa incep si nici nush de ce fac thread dar ma rog..Saluthare , al meu nume este Andreea, Dar deobicei mi se zice Freaky 106 dar nu prea stiu de ce 19 . Asa, Sunt fana inraita anime :chuu:. Muzica : Rock alternativ, Sau punk ^^. Sunt din acel oras din Romania cam prafuit numit Bucureshti. Shi cam atat.. si luatima mai usor mai inceput ca sunt cam dobii 4.
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#2
Bine ai venit pe Animezup, Freaky X-x!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Să creşti mare hug
Nyaaa Bine Ai venit hug Muah pupic Păi sper să te înţelegi bine cu noi 71 şi să îţi faci mulţi prieteni xD Am câteva întrebări xD
1.Câţi ani ai , dacă nu sunt prea indiscretă xD
2.CiteÅŸtie manga?
3.ÃŽti place arta ?
4.Ce hobby-ury ai ?
5.Culoarea preferată ?
Aşa întrebări ar fi multe , but sunt sigură că o să te întrebe mai mulţi xD Buh Bie xD Ne mai vedem xD

#4
Mamikaa.. Ce de intrebari 39 Poii sa vedem La 1) Sincer sunt cam baba si am 15 ani .. 2)Cateodata, cand n-am ce face 3)Dap, o adolll :chuu: 4) Desen, muzica si fotografie 10 shi culoare preferataaa a lu' mine estee esteee mov ^^
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#5
Cică babă 21 Îţi dau eu ţie babă 21 Păi dacă tu eşti babă eu ce sunt ? [am 13 ani 21 ] Mno , în orice caz , apropo încercă să scrii normal pe Zup xD adică ştii tu nu mai folosii limbajul de pe messenger xD Ştiu pare greu la început dar te obijnuieşti cu timpul xD Şi ce genuri de manga citeşti când nu ai ce face ? xD

#6
Cam ce-mi pica la mana, Full Metal Alchemist,Kuroshitsuji, dar citesc manga destul de rar, ma uit mai mult la anime-uri. Şii da!! Sunt mai babă ca tine . Ma rog .
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#7
Hye Freaky -imi place nik-ul tau ^.^
Sper sa te simti bine pe zup,am si eu cateva intrebari pentru tine:
1>Vanilie sau ciocolata?
2.ceti doresti tu sa realizezi in viata?
3.Cinci lucruri ce-ti plac si cinci ce-ti displac
4.Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta/
5.Ce-ti place pana acum pe zup?
6.Zi-mi ceva amuzant din viata ta!
cam atat....sper sa fim prietene si ne mai vedem pe zup ^.^hug

:bye:


#8
Salutari sSoph,Merci de caldurosul bun venit si sa incepem cu raspunsurile : 1) Definitiv ciocolataa :love: 2) cu realizatul in viata e cam greu , as vrea sa ma marit si sa am doi copii, in privinta carierei sunt praf 21 , 3) Place : desenatul,ascultatul muzicii,anime, sa ies pe afara si.. la al cincilea m-am blocat 21 , Displace : Plictiseala,Gandacii >.< , sa ma cert cu pretenii mei , invatatul, si iarasi la al cincilea m-am blocat , 4) O cheama Maria, Dar eu ii zic Veve, 5) Pana acum imi place cam totul, userii sunt draguti, si multe altele pe care nu mi le amintesc 6) Mi s-a zis ca m-au mintit la nastere si ca m-a nascut itachi 4
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#9
Heiii` Andreea, bine ai venit p`aici. Sper sa te distrezi , sa-ti faci multi prieteni and so on.
Am si eu cateva intrebari.
1. Citesti ? daca da, atunci care - i cartea preferata ? dar autorul?
2. Trupa favorita ?
3. Cum ai aflat de zup ?

Again , bun venit ^hugs^

punct.

#10
Mersi 4 Da citesc, seria mea preferata de carti este `Tunele ` de William&Gordon. Greu de zis trupa favorita . Cred ca este Flyleaf. Si de zup am aflat asa intamplator si m-am gandit sa-mi fac cont. ^^
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Saru` mana! Death FTW 15 6.444 13-03-2011, 06:03 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Saru'mana Zombilau 10 4.611 24-04-2010, 04:45 PM
Ultimul răspuns: Zombilau


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)