Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saluuut ...~

#1
Bunăăă
Sunt Vanessa, din Piteşti. Am 13 ani, părul creţ, şaten (am şi porecla pudel), ochii verzi...
Culoarea mea preferată e negru, îmi place orice tip de muzică rock, puţin pop şi rap, exclusiv în engleză.
Îmi place să stau cu prietenii pe afară, să ascult muzică de fiecare dată când am timp, să desenez foarte mult şi materia mea preferată e limba română. 4
Îmi place foarte mult Mihai Eminescu şi îmi place să mă inspir din poeziile lui când desenez.
Anime-uri preferate nu am pentru că sunt foarte multe anime-uri grozave... Dar mi-au plăcut în mod special: Chrno Crusade, Clannad, Bleach, Slayers, Elfen Lied, Jigoku Shojo, Romeo x Juliet, etc ...
Tipul meu preferat de manga/anime este romance.
Pot spune că sunt o persoană melancolică, misterioasă, câteodată ciudată.
Îmi place să mă îmbrac sport, cât mai lejer şi să îmi stea bine cu hainele pe care le port ...
4 ...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Makii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe animezup Vanessa hug Sper sa te distrezi , sa te acomodezi cat mai repede ( cu siguranta o sa fie usor ) si sa-ti faci cat mai multi prieteni =] Deasemenea ... sper sa fim si noi prietene =]] Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky , stiu ca nu are nici o legatura cu numele =]] E o porecla mai veche xD . Soo ... Iti place muzica 15 Si eu sunt un fan nebun dupa muzica xD Imi place sa ascult mai tot timpul muzica , chiar si cand fac baie o_o Nu pot trai fara muzica xD So ai 13 ani , esti mai mica decat mine cu un an =]] Ma simt batrana xD

1. Ce gen de filme iti plac si cateva care ai vizionat ?
2. Iti plac cartile ? Daca da ce carti ai citit si ti-au placut ?
3. Ce alegi ? Yaoi sau Yuri ?

Cam atat pe moment xD Nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele xD Inca o data bine ai venit si sper sa fi un user activ . Ne mai intersectam pe forum , bye <3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Salut Diana :3 mă bucur să te cunosc.
Aşa sunt şi eu, ascult muzică tot timpul. 4...
1. S.F. ... Cele care mi-au plăcut cel mai mult au fost Avatar (văzut de 8 ori), Twilight, Twilight New Moon, Iron Man, Transformers, Book of Eli, Percy Jackson and The Olympians, etc.
2. Nu ştiu cum să spun. Îmi place să citesc, dar nu e una dintre pasiunile mele cele mai arzătoare. Am citit cărţile pe care mi le-a cerut la şcoală >.<"
3. YURI! urăsc yaoi ... 17

4 21

#5
Bună Vane!!!
Sper că te vei simţi bine pe Animezup,şi vei posta multe ficuri...altfel... :die:
Ahem...Am observat că ai postat un fic.Voi ajunge şi la el curând. :yes:
Acum e timpul pentru chestionarul meu rapid: :no:
1.Ce faci?
2.Care sunt anime-urile tale preferate?
3.Ce îţi place cel mai mult să desenezi?

Buh-Bye! :love:

Your Friend,
Ralucka

#6
Raluuu!!!~~
1. Fac bine o.o"
2. Am precizat în primul post ;xx
3. Fete, zodii, animale 4
Ne mai vedem pe forummm :XX
cya <33

#7
Buună Vanessa!
Eu sunt Lori (Mda...ştiu că e un nume naşpa...). Am tercut şi eu pe aici să te cunosc mai bine :]. Am adus cu mine şi întrebările de rigoare:
1. Practici vre-un sport ? Dacă da, de când ? Saaau eşti anti - sport , ca mine :]]?
2. Ştii să cânţi la vre-un instrument ? Chitară, pian, ceva ceva ?
3. Ai spus că asculţi rock, ca mine :]]. Ce formaţii îţi plac?
4. Să înţeleg că nu îţi plac rochiile ? Mie nu ...
5. Ce părere ai despre fizică şi chimie ?
6. Şi marea mea obsesie... porţi skateri, converşi ?

Acestea fiind spuse, bun venit pă Zup !
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#8
heiii Vanessa hug [îmi place numele tău, dar și nicknameul 8D]
În primul rând bine ai venit pe Zup, sper să ne împrietenim, să îți placă aici și să te distrezi!^^
Văd ca semănăm la câteva lucruri xD dar nu le înșir, poate dacă vom avea ocazia sa vorbim și am să-ți zic [pana atunci te țin în suspans :-> xD].

Some questions for you...

1. Scri ficuri?
2. Ai văzut Kaleido Star? Dacă da, ți-a plăcut?
3. Ce cărți citești? Ma refer la gen.
4. Ce zodie ești ? ;;]

Well, I think that's all. Happy posting and see ya around~:bye:
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#9
Scuzaţi-mă căsunt întârziată ^^"" Hehe, am uitat sătrec pe aici. ._.""
Lori :X
Îmi place numele tău :X
1.Aici sunt ca tine o.o"
2.Nu prea :3 îmi place să cânt la orga electrică a lu` bunică-meo, dar exact de joacă, ca un copil mic. 46
3. Rammstein, Paramore, chiar dacă sunt doar amatori :3, şi în rest câte o melodie, două de pe la alte trupe cum ar fi scorpions, metallica, manowar, AC/DC. Dar Rammstein sunt preferaţii mei, sunt fan înrăit \m/
4. Whaa... numai când măgândesc la cuvântul rochie mă enervez ...
Singurele rochii care îmi plac sunt cele scurte şi mulate care se poartă vara 4
5. Urăsc fizica 22 Chimie nu fac încă, sunt în clasa a VI-a 9
6. Nu o.o eu port adidaÅŸi gen rebook, ca tata. 24

Acum topaz <3
Şi mie îmi place nickname-ul tău 8:X
1. Da, scriu unul. E postat :3 The Savage Instinct. Dar abia am pus un capitol 9
2. Ador Kaleido Star 8
3. În general mă axez pe aventură ...
4. Berbec ^^" o zodie foarte căpoasă. Mă caracterizează perfect. ._.""

Asta e tot, cya <3 pupic




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)