Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna tuturor!Ma numesc Simona,insa mi se spune Hana sau Hana-chan.Sunt o fana anime foarte devotata,credetima4In timpul liber imi place sa imi petrec majoritatea timpului pe forumuri,sa ascult muzica si sa stau desigur pe calculator.Nu imi plac manelele(imi pare rau daca am jignit pe cinevapraise),anumiti oameni...si....cam atat cred.Am uitat sa spun culoarea mea preferata.Ea este albastru:love:Cam atat deocamdata...daca aveti intrebari atunci va rog sa mi le punetiWink.

#2
Buna Hana-chan(si eu sunt noua) intrebari a....ce anime iti place ?citesti manga ?

#3
Multumesc pentru intampinare!Pai da citesc manga....si am m-ai multe animeuri care imi plac...Kamichama Karin,Kaze no stigma,Pita Ten...acestea sunt doar cateva exemple4

#4
Buna Hana, si eu sunt noua pe aici... Cateva intrebari... De unde esti? Ce personaje preferate ai? In timpul liber nu iti place sa iesi cu prietenii, in loc sa stai la pc? 2
Traditionalul "happy posting & no spam" 37 pupic

#5
deci raspunsurile pentru grafittix
1.Sunt din Bucuresti.
2.Red
3.Wasting Time
4.Cred ca e un forum foarte super!!!!
5.Nu prea inteleg ce inseamna ,,chefirul''106
6.65

Asa acum Asura
1.Din Bucuresti.
2.Pai am multicele dar nu m-ai imi amintesc numele lor21
3.Pai mi-ar placea dar nu am prieteni prin zona si nu pot spune ca am ,,prieteni":2:

#6
Welcome pe forum Hana - chan !Vad ca iarasi apar tarziu (tot bantui pe internet) , asa ca nu prea mai am alte intrebari in afara celor care ti-au fost deja adresate ... Aaa ... intrebarea mea (care nu e chiar originala) : Cum ti-ar placea sa mori ?
Sper ca nu te-am speriat si ... Welcome inca o data si distractie placuta pe AnimeZup !
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#7
Multumesc Maria Kurenai!Pai sa stii8 ca ai pus o intrebare foarte originala.Nu mi-a m-ai pus-o nimeni niciodata.Super!!!!
Deci cum mi-ar placea sa mor...pai intr-un accident si avandu-i pe toti cei dragi alaturi inainte sa inchid ochii.(sper ca nu ma considerati o ciudata pentru raspunsul dat[-o&lt3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)