Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In vizita..!

#1
Hello everyone! 4
Ma cheama Raluca dar my friend imi zic pisuliuci ... Vreau sa'mi fac cat mai multi prieteni pe acest forum unde nu cunosc pe nimeni..21...Sunt genu de fata tupeista si a dracului daca ai ceva cu ea dar copilaroasa si ciudata..21 Imi plac anime'urile si tot ce are legatura cu ele5 Ador Japonia (my obsesion)
Daca vreti id'u meu dati un pm !

Hugshug and Kissu8!
[Imagine: 2337590o9h2sj9m9s.png]

You know you love me 8!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pisuliuci!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
1. Cati ani ai?
2. De unde esti?
3. Cati mm inaltime ai?
4. Iti dai seama ca defapt nu ma intereseaza alea?
5. Esti a dracu? O sa ne intelegem bine hug
6. Ce muzica asculti?
7. Niste animeuri preferate.
8. De ce amesteci romana cu engleza?
9. De ce pisulici?
10. Vrei sa-ti spun "bun venit" ?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#4
Welcome!!!
Interesant de ce te striga pisuliuci?
1.Zici ca esti a dracu deci sa inteleg ca te enervezi si repede nop?
2.De ce?De ce?De ce?
3.De unde esti?(oras,judet,cartier,etc.)
4.Esti tupeista ca mine tare!Nu-mi place sa recunosc asta!Apropo vrei sa fim prietene?
5.Cati ani ai?
[Imagine: thDark_Angel.jpg][Imagine: innocent.jpg] [Imagine: Anime_.jpg]

#5
YKashim

1. 13
2.Cta..
3.1 m si ceva..
4.mda..mi'am dat si eu seama21
5.Da..chiar sunt! Ma bucur hug
6.Rock ,Pop ,Clasic, (aproape toate genurile) si imi place mult de Lady Gaga!
7.Pai cred ca o sa il pun si pe primul pe care lám vazut : Sailor Moon ,Naruto,Nana,Death Note,Paradise kiss,Bleach etc.
8.Nu stiu..asa mi'a vanit!
9.Nu e pisulici ci pisuliuci! Eram in ora de romana (in a v-a) si trebuia sa fac o prop. si mi-a venit in minte "Alina isi alinta motanul pisulici" dar eu ca proasta am scris pisuliuci si din a v-a asa mi se zice defapt asa ma cunoaste toata scl. ( acum a inceput sa imi mai plc)
10.Daca vrei tu..5


YuriDarkAnge


Mersi pentru primire4

1.Nu neparat..
2.Nu stiu nici eu..
3.Din Cta (si oras si judet)...secret! (nu vreau sa vina Bau-Bau sa ma caute 21)
4.Nici mie nu'mi place prea mult sa recunosc! Daa hug!
5.13..

#6
Salut. Bine ai venit pe aici. 5 Cateva intrebari:
1. Cum ai dat de zup?
2. Ce trupe/aritsti asculti?
3. Cat de tupeista esti? Cam pana comentezi si ti-o iei in freza? 24 Sau asa, o tupeista mai blanda? 24
4. Sigur nu vrei sa zici de pe unde esti din Constanta? Nu ca eu as locui pe acolo. 65
Hai ca poate ne mai vedem pe aici. Spor la postat si distreaza-te(crede-ma, nu dureaza decat o saptamana chestia asta 24)
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#7
@Baraha nice one 24

Şi pentru tine, pisică (mi-e lene să scriu tot nickul ăla cu o literă nu ştiu cum etc) bun venit.
1.De ce te crezi tupeistă ? Crezi că rezolvi ceva cu tupeul ?
2.Ce zodie eÅŸti ?
3.Ce filme-ţi plac ?(dă exemple)

E 3:22 diminieaţa şi nu am ce face.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#8
Baraha5.6

1.Din greseala..cautam ceva despre Naruto
2.Multe..adica nu stiu cu ce sa incep 21
3.Merg pana in extreme dar cateodata sunt si eu o pisicuta speriata! ( intru in belele de ulte ori)
4.De ce vrei sa imi faci o scurta vizita?D

Mshug La mine o sa dureze distractia 1 sapt si 2 zile :p

Ayuka


Imi place cum suna pisica!21

1.Pentru ca sunt sau asa imi zic oamenii..comentez mereu cand am ceva de zis, vbesc fara sa gandesc si intru des in belele mai ales cu profii dar sunt si eu mai cumintica cateodata! Sa stii ca multi mi'au zis ca in viata trebuie sa fii mai tupeist dar depinde..adica cu directoarea nu pot sa ma comport cum ma comport cu o pitipoanca de la mine din cls ..deci sunt o tupeista cu cei 7 ani de acasa21
2.Tauroaica8
3.The grudge ,Ju-on , Final Destination(1,2,3),twilight,new moon,Greta,Raise your voice. ( ar fi mai muulte dar nu'mi vin in minte acum)

#9
Normal că nu-ţi vin, că ai scris postul la 04:50 21) Şi eu scriu la 05:22 şi sunt foarte lucidă ! În fine, am vrut odată să mă uit la The Grudge cu o prietenă, dar ne-am zis că mai bine ne uităm la o comedie.Tilight, new moon, le-am văzut, restul nu.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#10
Heya Raluca *hug* nu prea pot să îți scriu nicknameul, e așa complicat și-l uit mereu 24 gomen xD
În primul rând, bine ai venit pe Zup ^^ sper să te distrezi aici, să ne împrietenim și așa mai departe... cred că știi poezioara :-”

Întrebările s-au cam pus, dar tot mai am eu câteva +__+" ceva hobbyuri? cânți la vreun instrument? șiii cam atâta vrea Nenea Curiozitate din mine să afle :3 dacă se poate.

Ja ne and see ya around za forum~ [ și happy postin' 5 ]
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)