Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo !

#1
Buna tuturor,

In primul rand ma bucur sa va cunosc pe toti. Sunt un mare fun anime si manga si voi fi intotdeauna. Am peste 10 ani de cand ma uit la anime-uri, varsta mea actuala fiind 23 Smile Nu am de gand sa renunt la ele, imi coloreaza viata.

Despre mine ce pot sa va spun? Dupa cum am mentionat mai sus, am 23 de ani, imi plac plimbarile lungi, tirul cu arcul si excursiile montane, iubesc sa citesc carti.

In ceea ce priveste anime-urile, am vazut peste 400 si am citit peste 200 de manga.

Anime-urile mele prefare sunt: Naruto, Ouran Host Club, Saiukoku Monogatari, Inuyasha, Hiiro no kakera, Ayashi Ayakashi, Hikaru no Go, Akagami no shirayuki, Hakuouki, Rurouni Kenshin, Romeo X Juliet, Otome Youkai, Kuroshituji etc. 21

Manga preferate: Love in the mask, Shen Yin Wang Zuo, Skip Beat, DICE, Noblesse, Tate no Yuusha no Nariagari, High School of the Dead, Black Bird, Faster than a kiss etc etc etc.

Imi plac foarte mult serialele coreene si taiwaneze printre care: Scarlet Heart, The men who cam from the stars, Personal Taste, Boys over flowers si nu voi mai continua pentru ca ma apuca dimineata.

Incantata de cunostinta 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, AlterEgo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut.

Sa inteleg ca esti o clona sau ceva? Oricum, cui ii pasa? N-o sa faci prea multi pureci pe aici. E prea liniste.

Ai pierdut ceva vreme privind anime-uri. 400 de titluri? Impresionant. Carti citesti?

In regula, sedere placuta. O sa te plictisesti repede. Mie imi pare rau ca antimasonii s-au dat la fund. Nu se mai fabrica nici astia ca pe vremuri. Perisabili. Mai ma distram si eu nitel.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Salutare si sedere placuta...

400 si 200 cam putine.. Dar esti pe drumul bun. Am la activ peste 2000 animeuri si 500 de mangauri ?????

#5
Bun venit pe animezup ! Si mie imi placeau filmele asiatice pt ca abordeaza teme diferite in comparatie cu filmele sau serialele americane si pt. ca mi place stilul lor de viata. Spun "imi placeau" pt ca am incetat sa ma uit fiind ocupat cu facultatea , in alta ordine de idei, ma bucur ca ai o lista asa de mare de anime uri si manga, asta denota ca esti o fana inraita si sper sa ramai asa in continuare . Daca tot ai mentionat ca iubesti sa citesti spune mi cateva titluri de carti care ti au placut foarte mult.In rest , iti doresc o sedere placuta aici pe zup!
[Imagine: 33u4z1y.jpg]

#6
Bun venit! Aici de fata Ingeras 4
Wohooo Crazy-monkey-emoticon-189 asta da o lista impresionanta avand in vedere ca ai avut timp sa-ti numeri anime-urile si manga-urile citite/vizionate. Eu care citesc doar manga yaoi, ca de, se mai gaseste unu zurliu pe aici. 21)
Habar nu am ce as putea sa te mai intreb, deoarece colegii de mai sus mi-au luat-o inainte, insa iti urez inca o data bun venit. ^^
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)