Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut zupilor

#11
Oh really? Si noi ar trebui sa te credem? Pfff, sigur ca da.

Pun si eu poza cu semnul de pe degetul de la picior si zic ca am vrut sa ma sinucid xD Mai am um semn pe mana de la un pix, pun si pe aia, iar m-am sinucis. M-ai am la mana semn de la o lama de barbierit de-a lu' taicamiu si iar m-am sinucis si asta doar la mana stanga. la dreapta mai am si pe acolo inca vreo 2 semne, valeleu cat m-am sinucis eu.

You're a *cough* who wants 5 minutes of lame. And a lot of Narushit that burned your already narutated brain from the even more narushaked body...

And btw, forum RPG si RPG-ul de care zici tu, aparut in '98 daca nu ma insel, different things dearest buddy!

Ratia de bani de covrigi... hmm, fara banii de covrigi din ce-ti mai cumperi tu iarba? Sau o cultivi? Ca... daca nu ai fost anuntat, afara sunt nameti, si iarba sigur nu mai e.

Vrei modele pentru yuri pe viu? Uite doua colea, le cheama stanga si dreapta si stii cine sunt? Mainile tale.

The dude is sending us tot he corner? No shit Sherlock! think again

#12
Stânga și dreapta, alea se folosesc la alt ceva * cought cought *.
N-am zis nimic, lol.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#13
(27-01-2012, 12:56 AM)Derzy~ A scris: Stânga și dreapta, alea se folosesc la alt ceva * cought cought *.
N-am zis nimic, lol.

O mana doua maini, sunt de gen feminim, deci sunt femei si nu mai are nevoie de *cough* "adevaratele" femei si sunt si mai ieftine ca alea xD

#14
Apropo, ca tot am realizat cu Aly o faza: imi place faptul ca esti hermafrodit si nu iti este frica sa o arati din moment ce esti baiat aici si fata pe alt cont.

Sau suferi de personalitati multiple, motiv pentru care nu ma mir ca ai incercat sa te sinucizi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
Nu ai venit aici să-ţi descrii viaţa, să discuţi despre politică şi tentative de sinucideri n' other stuff. Really now 22
Thread closed.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)