Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^^ >:D<

#1
Ma numesc Stefi(Stefania)5,am 14 ani si stau in Cluj(Napoca). Sunt in zodia racului.
Nu pot sa spun ca sunt innebunita dupa anime-uri dar totusi m-a fermecat :Kamichu,Paradisse Kiss,Kaleido Star,Inuyasha,Blood+,Naruto.
Ascult orice muzica inafara de manele,populara,si rock(...defapt am ascultat Tokio Hotel pana cand am aflat ca Bill e gay :??...ma rog nu vreau sa starnesc discutii aprinse despre Tokio Hotel ).In special imi place Inna,Pitbull,...etc( ce se da pe Kiss TV,MTV).Emisiuniile mele preferate sant:Next,Scream Queens,Date my mom,Exposed ,Yo Momma si Schimb de mame 4 ).
Filmele mele preferate sunt: Fete de bani gata :X,Razboiul dintre lumialien,Bring it on (film cu majorete :X nu vreau sa ma laud dar sant una 4).Culorile mele preferate sunt: roooz :X:X,albastru,turcoaz,auriu.
Imi place sa ma distrez 4 ador sa ma prostesc :chuu: . Sunt cam nebunatica .In timpul liber fac schite de moda 4 . Imi plac hainele simple si stralucitoare ,sexy si mulate.
Joc Metin2 4:001_wub: .
Cam atat despre mine astept si parerea voastra, sant in cautare de prieteni noi.Incantata de cunostinta ^^. (PS: nu va trageti de la intrebarii 21 )

#2
Bine ai venit pe Animezup, pinky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Stefania! Bine ai venit pe Animezup! Cum preferi sa-ti spun: pinky sau Stefania? Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni!
Si pe mine m-a fermecat Blood+ (:X) si Kaleido star. Care este personajul tau preferat din Blood+? Saya sau Diva?
Citesti manga?Daca da imi dai cateva exemple?
Happy posting1^^
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
Stefaniaaaaaaaaaaa!
Neata, duda hug.
Welcome to zup ^^.
Sper sa stau mul p'aci 15. Si in rest nu mai stiu ce sa-ti spun ca te stiu de 4 ani 24.
Ne vedem maine la scoala15
Happy posting and no spam ! ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#5
Mersi! 4 Prefer sa-mi spui pinky daca nu te superi 4.Nu citesc manga nici nu stiu cu ce se mananca 21. Sper ca am sa aflu pe parcurs. Despre Blood+ nu prea m-am uitat inca sant la primele episoade.Sincer imi place mai mult Diva. Tie? ^^

#6
Hi, eu sunt Alexandra(prefer Alexutza)
Bun venit pe Animezup(dar cred ca nu sunt singura care iti zice asta ) !!!
Am si eu o intrebare :

Care e cuplul tau preferat din Naruto ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)