Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut băi.

#1
So, eu sunt Hel zisă şi Gumiţă. Vârsta nu contează, numele nici atât, de unde vin nu cred că interesează. În materie de muzică ascult cam tot ce e rock şi ofc, k music, j music. Ce mai trebuie ştiut? Că îmi place să citesc cărţi, respectiv să mă uit la seriale *it’s my life. =]]* , şă ronţăi acadele, să îmi pierd timpul cu nimicuri, să vorbesc, să mă uit la k drame, să mă uit la anime-uri, citesc cu plăcere manga-uri, îmi place teatrul şi am o pasiune pentru pisici *sunt aşa kawaaai <3*, Jack Sparrow şi Mad Hatter.
Atât. Întrebări?


Semnat Gumă.
[Imagine: 2mdflw7.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Gumiţă.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome Gumi/Hel hug

Ce genuri de carti iti plac? Dar scriitori favoriti?
Ce genuri de anime sau manga? Si care sunt preferatele
Desenez/Scrii etc?
Inca odata bun venit pe site si distractie palcuta^^

Psycho XD

#4
Zapy Yaoi.
-Ce genuri? Poliţiste, drame, horror. Am destui scriitori care îmi plac, atât români cât şi străini, dar nu pot spune că am un preferat.
-Anime şi manga-uri de genul Hellsing *se subînţelege ce gen de anime*.
-Ocazional da. Scriu.
[Imagine: 2mdflw7.jpg]

#5
Heii, Hel:3. [ De la Helen? ... ]
Umm, Welcome pe Zup. Sper sa te distrezi si sa-ti faci mii si milioane de prieteni ^.^ Desigur, a lot of posts. smile
Paii, intrebari 4u nu am xD..
Soo, inc-odata welcome si Have Fun:3.
Bui`bui!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#6
Hi! Trec ÅŸi eu pe aici...
Am câteva întrebări legate de k-music.
Ce trupe-Å£i plac?
Ce drame ai văzut până acum şi care e preferata ta?
Sper să te distrezi aici şi să fi activa. Take care. Sper să-mi răspunzi, sunt foarte foarte curioasă.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#7
Yuuki.

1.Exact. :]
Merci pentru întâmpinare. *smile*

Aerith

1.Trupele preferate? Hm… Shinee *Taemin rulz*, B2ST, 2NE1, SNSD, MBLAQ, Boyfriend, F.T.Island.
2.Am văzut…Hm, să vedem: You’re beautiful, Boys Over Flowers, Lie To Me, Coffee Prince, Mary Stayed Out All Night, My girlfriend is a gumiho, Heartstrings. *sunt puse într-o ordine cu totul altervnativă?
Preferatele ar fi You’re beautiful, My girlfriend is a gumiho şi Heartstrings : - ?

So, merci pentru întrebări şi pentru întâmpinare.


Xoxo, Gumă.

[Imagine: 2mdflw7.jpg]

#8
Hel ! Welcome here 15 Sper sa iti placa aici si sa te distrezi ^_^. Eu sunt Beki, nice to meet ya !
So...ai vazut You're beautiful ?! E drama mea preferata : x. De cine ti-a placut mai mult ? Ce personaj te-a impresionat mai mult? Ehe, se pare ca ne asemanam mult in materie de muzica : > Si mie imi plac aceleasi trupe. Care e membru preferat din B2ST? Dar MBLAQ?
Alte intrebari...sporturi preferate? Temerile tale?
Cam atat pentru moment. Inca o data bine ai venit si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#9
Heyhug. Bun venit pe site, sper sa te distrezi si sa-ti faci un car de prieteni zupistipupic.
Cateva intrebari... sa vedem:
1. Care e animeul tau preferat & personajul preferat?
2. Care e serialul preferat?
3. Ai animale de companie?
Cam atat de la mine. Welcome again5.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#10
Salut, Gumă. Inspirată poreclă, dacă este poreclă.
Ce părere ai despre Kim JunHyung din trupa B2ST?
Altceva?
Nimic.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)