Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!!!

#1
Salut!

Ma numesc Andrei am 14 ani sunt zodia rac, imi pace mult culoarea rosu.Anime-uri preferate am mai multe dar voi scrie doar 3 care mi-au placut mai mult:Code Geass,Fate/Stay Night si Elfen Lied.
Muzica ascult aproape orice (manele nu!).
Hobby-uri nu am prea multe iar unul din preferatele mele este sa ma uit la anime.
Carti preferate am dar nu pot sa zic ca mi-a placut una in mod special ,totusi m-a atras Gestapo de Sven Hassel.Rolleyes

Cam atat despre mine daca aveti intrebari o sa va raspund.
:bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ryuugard!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Andrew ! * Could I say Andrew 5 ? *
Hmmm ... Zodia rac , la fel ca mine ; Racii sunt de obicei destul de paranoici ( da si eu sunt ) , se pune si la tine ?
Deci iti place sa citesti . Am auzit de cartea Gestapo , dar nu am apucat sa o citesc . Alte carti ti - au mai placut ? Ce parere ai despre genul fantasy ?
Inca o intrebare ... Iti plac animalele ? Cumva ai pe acasa ?
Sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi !
Ja ne !

#4
Yeah u can say Andrew
Cateodata sunt si eu paranoic .
Mi-au placut mai multe carti una dintre ele fiind The Count of Monte Cristo de Dumas
Genul fantasy mi se pare interesant mai ales ca in acest gen totul e posibil.
Da imi plac mult animalele dar parintii mei nu ma lasa cu un animal in casa :99: ...
Thanks pentru intampinare!:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)