Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut^^

#1
Salutare
Sunt nou pe aici si m`am gandit ca trebuie sa aflati cate ceva despre mine caci o sa stau ceva vreme pe aici.

Real Name: Victor/Alex
Nickname: Arken
Hobby`uri: Forbal, Pc, gfx`ing, forumuri, Animezup
I hate: Muzica populara, manele
Imi plac: Fetele <3333
Ce ascult: Orice gen de muzica in afara de cele de la "I hate".
Puya - Undeva in balcani^^
Cati ani am: 13
Others: Imi plac emoticons de pe anime-zup.
Anime`uri vizionate: Naruto, Bleach, Death Note, blueGender, Trigun, Slayers, Pokemon, Ghost Stories, Full Metal Panic Fumoffu, Full Metal Alchemist, Sailor Moon
Manga`s: Nu citesc manga, prea lene...dar am sa incep sa citesc de aici.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Godlike_Arken!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ty Zuppy.
Sper sa`mi fac ceva prieteni aici. I`ll have a lot of fun, si nu te ingrijora stiu regulile.

#4
Bună Vic, Alex, Arken, or whatever 4 . Bine ai venit pe animezup, sper să te simti cât mai bine posibil aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi.
Am şi eu două întrebari D:
[center] Ce zodie eşti ?
şi
De unde ai aflat de animezup?[/center]

So well, nu ştiu ce aş putea spune mai multe . Cred că îţi place aici la fel de mult cât îmi place şi mie , şi oricui D: . Aşa că asta nu are rost să te întreb.
Cât de tare ai fost la faza asta : Îmi plac - fetelee =]] . A fost mult prea tare. Bine că nu ne-ai dat de înteles că nu îţi plac fetele :]] glumeam, evident. Sper că nu mi-ai luat-o în nume de rau. Hmmm, treisprezece ani.. multi înainte D: . Oare cum vezi tu viata la această vârstă? Îmi amintesc şi eu de ea, dar nu eram baiat :]]. Yeah.
GFX... hmm, presupun că ţi-ai deschis un topic frumuşel pe la Fan GFX, probabil o să trec pe aoclo mai târziu să vad, ce şi cum.
Fotbal! Da, presupun că majoritatea baietilor le place fotbalul. Este interesant, nu îmi place să privesc meciurile, dar îmi place să joc, eh, nu sunt cine ştie ce 'bună ' la fotbal, dar e mult prea distractiv!
Încă o întrebare, sorry for this :]
[center]Ce sporturi mai practivi înafară de fotbal?[/center]

Eh, cam atât :]. Sper să îţi placă aici.

Şedere placută!
:bye:

#5
Sally Alex(sper ca nu te superi daca iti zic asa^_^)Bun venit pe animezup!Si mie imi place melodia lui Puya-Undeva-n Balcani^^
Well intrebari:
1.Cu ce echipa de fotbal tii?
2.Personaje preferate?
3.Vrei sa fim prieteni^^?

Pai cam atat.Distractie placuta!:bye:
I'm Kira.

#6
@Teh
Sunt leu
Am aflat de animezup de la Falcon

@Kesidi
Call me Arken like meh username
1 Steaua
2 De unde??
3 Of course^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)