Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut...

#1
????tiu c???? m-am ??????scris cam de multicel... ????i c???? deja nu mai are rost s???? m???? prezint. M???? ????ti????i de la rubrica de dezbateri. Sunt un om r????u. Nu prea ????tiu cum am ajuns aici. M???? uitam pe net dup???? un loc ?????? care s???? citesc fan-fics... M???? g?????deam s???? postez atunci c?????d m???? mai chinuie talentul c?????e ceva. Nu m-am uitat atent foarte atent la activitatea de pe aici... poate c???? nu m-a???? fi ??????scris.

Dar dac???? tot am f????cut-o am zis s???? r????m?????. Mi-era dor de vremile c?????d citeam chestii din astea pe net. Nu c???? a???? avea mult timp la dispozi????ie. Doar c???? ?????? loc de alte prostii po????i s???? cite????ti lucruri nu tocmai sofisticate c?????d ai insomnii. LOL

????tiu c???? n-au s???? v???? plac???? tot timpul p????rerile mele. Asta-i via????a.

????n regul????, sear???? bun????. ????i sunt absolut convins c???? topicul r????m?????e f????r???? saluri. LOL numai bine.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#2
Bine ai venit pe Animezup, TLDR!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Miau miau sedere placuta si cat mai lunga.










#4
Thx, man! Acu' asa cum zic profesorii universitari: Orice inceput sa vrea fecund. Doar ca nu se stie niciodata.



Carpe diem! Smile
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#5
Bine ai venit pe forum. Cea mai interesanta prezentare pe ziua de azi. Iti urez ședere placuta și distracție placută alaturi de noi.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)