Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Am citit mesajul ala automat pentru nou veniti in care scria ca trebuie sa ma prezint aici.
Nume: ZzbangNoMi, daca ne intalnim face to face vi-l zic si pe cel real.
Hobby : Daca ascultatul muzicii se pune. Si mai compun/creez poezii/versuri din cand in cand.
Ma uit la anime, obviously. Imi plac anime in genul Claymore care mi se pare prea tare si l-am vazut de 2 ori, 12 Kingdoms, Berserk 23, etc. Dar ma uit si la Naruto, chiar mi se pare bun. Bleach iarasi mi se pare un anime bun si cu potential, a inceput super si m-a atras maxim, prima saga cu Soul Society, dupa care mi se pare ca a luat-o in jos, downhill, si nu-s singurul care zice asta. Prea multe fillers and sh*t, ca si la Naruto de altfel. Dar cei care cititi manga si sunteti la zi, Bleach has made an epic comeback!! Se ridica, totul se leaga si mi se pare genial!
In fine nu stiu, daca mai e ceva ask away.

#2
Bine ai venit pe Animezup, ZzbangNoMi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey bun venit si Have funhug
Intrebarea mea e ce trupe preferi sa asculti si ce genuri de versuri scrii?
Daca mai e ceva te anunt
Have a nice day and a happy posting
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#4

#5
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#6
Nu-i problema, it's ma internet alias, but don't tell anyone.
Facui 21 acum vreo saptamana, tu?
Apropo daca joaca cineva de p-aici /)ota, cat si /)ota 2 , sa-mi spuneti pt. ca joc si eu!

#7
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)