Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut !

#11
Te acomodezi bine, pare-se. 21 Welcome on board, pirate!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#12

#13
Hm, personal iti recomand Eve no Jikan, Durarara, Baccano, Steins;Gate, Sword Art Online si Hoshi wo Ou Kodomo, astea fiind preferatele mele in momentul de fata. Oh, era sa uit de Shingeki no Kyoujin (unde am citit doar manga momentan; astept sa termine seria). Check them out on MAL si vezi ce impresie iti lasa, apoi you could give some of them a shot. 4 Sper sa-ti placa.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#14
Ai scris ca asculti deathstars si eluveite si eu le ascult astea si inca cateva care mi-e cam sila sa le scriu ( sufar de o boala de care nu vreau sa fiu vindecata se numeste lene cronica are ca sintone pierderea chefului de munca, schimbarea simtului umorului cu cel al omorului etc., cred ca sti despre ce vorbesc) dar in fine e unu pe you tube ciubotaru gabriel are un mix cu tot ce tre' sa asculti ca sa te poti numi rocker, tare mix-ul ti-as pune un link da nu stiu daca e permis si nu vreau sa enervez modelatorii, tr' sa ai soriciu' gros ca sa iti permiti sa enervezi pe cineva care chiar munceste si se implica. Oricum daca vrei sa il asculti treaba ta, mie imi place mult prima melodie, deobicei imi plac contrastele voce feminina- voce masculina.

#15
Bine ai venit, dude!
Primul lucru pe care il am de zis ii...FAN DEATHSTARS!!! OMG!!! I am not alone! 21 Sper sa te simti bine printre noi! \m/ Si, da, Eluveitie sunt geniali!

Edit: si vad ca si Kalona asculta Deathstars! Yay! /dance 21 Putina lume stie de ei si foarte putini ii aprecieaza...no idea why 106...they are great!
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#16
Hey, Wotan, chiar tare sa mai vezi cativa fani Deathstars nu? Care e melodia ta favorita de la ei? A mea e Cyanide sincer nu stiu de ce cand am vazut videoclipul prima data in minte mi-a aparut imaginea soldateilor lui Hitler, dar asa e alta poeste. Si ce formatii iti mai plac inafara de Deatstars si Eluveite? Ceva de gen Xandria, Sirenia, Nightwish, Sabaton, Arkona, Alestorm, Cradle of Filth Korn(formatia mea preferata cu melodia Narcissistic Canibal). Apropo si eu m-am intrebat de ce nu foarte multa lume ii apreciaza, iar parerea mea este ca ii banuiesc ca ar avea caracterul lui Marilyn Manson cea ce multora le suna cam dubios. Prima data cand am vazut o poza cu ei m-am gandit la Marilyn Manson, dar am ascultat ceva si nu regret.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)