Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Salut lume! Deci...sa va spun ceva despre mine.Ma numesc Bianca,imi place sa fac multe chesti printre care: sa desenez,sa ascult muzica,sa ma plimb,sa stau cu prieteni,sa citesc si multe altele.Sunt o persoana usor de enervat,nu sunt genul de tocilara,sunt mai degraba tipa rebela.
Imi place muzica rock,dar mai ascult si alte genuri in afara de manele-le urasc- si de populara- o urasc si pe asta- .
Nu imi plac oameni care profita si isi bat joc si oameni fitosi si cei care se cred prea ,,smecheri".Pai....cam atat despre mine.Daca vreti sa ma intrebati ceva.nu ezitati!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rocket!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
De ce nu-ti plac manelele? 2
Trecand peste asta de unde esti si de ce te consideri tipa rebela? 15
Nai zis nimic de domeniul forumului, deci poti sa zici ceva de anime/manga si alte chestii otaku care iti plac sau de care esti pasionata?
Have fun!
o sa ai daca o sa stai ceva pe aici.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)