Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Sunt fosta yaoi maniac. Yoseolie (care vrea sa isi schimbe nickname-ul, asa ca poate dau si eu un edit atunci) m-a convins sa imi fac un alt cont sau sa mi-l "activez" pe celalalt (mi-am schimbat parola ca sa nu mai intra pe Zup).
Imi place noua tema si noile chestii, mai ales optiunea cu cine sa posteze la profilul tau. Desi presupun ca lucrurile sunt noi.
Seara buna.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#2
Bine ai venit pe Animezup, sheriarty!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ce introducere *biggest facepalm*. Howeveeeeeer -nods-. Welcome back and I hope we won't argue like we used to in the past.
Sunt foaaarte fericită să te avem din nou printre noi. Yaay *huggles*.
Hai la multe posturi, puncte, chestii, trestii, medalii. Love you ;3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4
Multumesc, iubire (micul meu Sherlockian). Si normal, trebuie sa imi pastrez "the dark aura" si cred ca daca cineva vrea sa ma cunoasca poate pune intrebari, daca nu cumva mai are probleme cu mine inca de acum un an, sau sa se uite pe fostul cont (unde am scris o biografie).
Si ma bucur ca esti fericita. Macar tu sa fi. *hugs and grabs your ass*
Si eu si multumesc.
Roaga un moderator sa iti stearga comentariul si da copy/paste cu celalalt.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Lol, bine ai revenit, speram cu alte idei si hmm, cu multe de vorbit. Cat despre conturi multiple si asa, ma gandesc sa ti-l banez pe celalalt, pentru ca nu e corect ca amandoua sa "existe".

Have fun and everything and avoid scandals. Cheers! ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Putem sa unim doua conturi din cate stiu. Vrei sa fac asta? *probabil am s-o fac doar ca sa vad cum functioneaza chestia*
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#7
@Lia, multumesc. Frumos ca m-ai intampinat. *hugs?* O sa incerc sa le evit, mai ales ca nu mai am chef sau timp cand sa raspund. 21 O sa incerc sa fiu activa si inteleg chestia cu "conturi multiple". Sper sa ai o zi buna, Lia. Si sa nu mai avem problemele din trecut.
@Syryus, da, as vrea. Fiindca nu vreau sa incep iar sa comentez lucrurile pe care le-am comentat *desi vroiam un nou "inceput", insa fostul cont e ca o parte din mine*. Sper sa reusesti cu functionarea. Si vreau sa iti zic ca te-ai descurcat cu chestiile de pe aici (partea tehnica). Am ramas si eu surprinsa, poate ca multi altii.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)