Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#21
Eu ador Yaoi 21 ! Ah .. Si te intimidezi repede 15 21 ??
Ja Ne Shi !
Cu drag Rosetta

#22
David - sunt diavolică, ştiu -, însfârşit un user nou care ştie măcar cu ce se mănâncă româna (mă refer că unii au un scris de messenger, bhai, e penal - mult prea penal). Să nu aştepţi să-ţi spun Fluffy sau mai ştiu eu ce, mie-mi place numele David (uitasem de el într-o enumerare). Yaoi, băiat, k-pop, fără să se dea la gagici, rock [...] oh yeah, bun venit băiete! *doki doki* *sniff* For any case, tell me yaoi maniac (y şi m mic).
[edit] Am uitat să precizez că numele topicului este "dezgustător" (fără suparare - nici nu contează), adică... Părerile nu se discută.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
Doamne , ce gusturi bune ai : o

Draguta porecla , nu am pe cine sa strig Fluffy. Nu prea mai am ce intrebari sa pun , te-au asaltat deja 21
~ Cine-ti place de la Big Bang ? :3

Stii ce , e dragut ca traiesti in lumea ta. Vampiri si altii , unii critica oamenii si tot ce tine de ei. Tu esti doar alergic.

Incetand cu vorbareala , bun venit si sa-ti faci multi prieteni hug.


*cough* poti sa spui de unde esti , nu te mancam.
edit : de ce isi da toata lumea id-ul ?!


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#24
(05-07-2011, 11:13 PM)Fucked•Fluffy A scris: Bună lume. Trebuie să încep cu prezentările, nu? Numele meu este... dar ce contează numele meu?! Am poreclă, deci îmi puteţi spune Fluffy ^^"
Am ca hobby să desenez, chiar dacă nu le am de nicio culoare, să cânt sub duş sau când sunt singur acasă, chiar dacă sunt afon, să scriu poezii, chiar dacă nu îmi ies rime... să fac glume, chiar dacă sunt proaste şi n-au noimă. Uneori sunt plin de sarcasm, dar pot fi şi prietenos, de treabă sau cum vreţi voi. Colindam forumul ăsta de mai mult timp şi am aflat de de el de la o prietenă, dar abia acum mi-am făcut curaj să apar şi eu. Încă ceva, care sper să rămână secret... Urâsc oamenii şi tot ce ţine de realitate... De aceea prefer ficţiunea. So, există vampiri, monştrii şi alte alea pe forum? Dacă da, veniţi la mine hug
Am văzut că pe aici se lasă întrebări userilor noi... aşa că aştept întrebările voastre xD Dar vă rog, fără chestii perverse 9

Fluffy,mi se pare ca ai nume de pisica...
[Imagine: wqymg0.jpg]

#25
[/size] Cu nume de psica sau nu , ce conteaza ? xD . Oo :. . Deci iti place yaoi . 15 :yes: . Inca unu` de al meu ! Sunt fana yaoi ( nu obsedata 3 ) In caz ca vrei sa vorbim : serre.anime 3 . Astept add ! 71 21
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#26
Bine ai venit pe AnimeZup si te rog sa-ti schimbi primul cuvant din nickname.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#27
Ha! Bine că m-am anunţat. Mersi Yondaime.
Apropo de întrebări, îmi e lene să răspund la ele pentru simplu fapt că... îmi e lene. Mă întrebaţi la profil dacă e ceva.
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#28
Bun venit David Smile Hmm David, ce nume cu încărcătură religioasă ..hmm O_o

Hai mai răspunzi tu la câteva întrebări scurte 21
RoÅŸu-verde sau galben-violet?
Anotimp favorit?
Ce te amuză cel mai tare?
Ai văzut Hangover 2?

That"s all, hope zour lazy butt can handle it 10 21

Have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)