Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Bună lume. Trebuie să încep cu prezentările, nu? Numele meu este... dar ce contează numele meu?! Am poreclă, deci îmi puteţi spune Fluffy ^^"
Am ca hobby să desenez, chiar dacă nu le am de nicio culoare, să cânt sub duş sau când sunt singur acasă, chiar dacă sunt afon, să scriu poezii, chiar dacă nu îmi ies rime... să fac glume, chiar dacă sunt proaste şi n-au noimă. Uneori sunt plin de sarcasm, dar pot fi şi prietenos, de treabă sau cum vreţi voi. Colindam forumul ăsta de mai mult timp şi am aflat de de el de la o prietenă, dar abia acum mi-am făcut curaj să apar şi eu. Încă ceva, care sper să rămână secret... Urâsc oamenii şi tot ce ţine de realitate... De aceea prefer ficţiunea. So, există vampiri, monştrii şi alte alea pe forum? Dacă da, veniţi la mine hug
Am văzut că pe aici se lasă întrebări userilor noi... aşa că aştept întrebările voastre xD Dar vă rog, fără chestii perverse 9
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Fucked•Fluffy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
(°w°)/ neko vampira aici! [xD]

Buna si bine ai venit :3

Aaaa desenezi! >w< super!
Anime preferat!? x3

#4
Oh, perfect. Te pot trage de coadă? Mereu mi-am dorit asta... :3 Please, please ^w^
Ehm, să vedem, Death Note este unul din preferatele mele, iar după aceea ar fi Naruto, Kuroshitsuji... cam aşa. xD Mersi de urări si... desenez, dar prost!
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#5
Citat:Am văzut că pe aici se lasă întrebări userilor noi... aşa că aştept întrebările voastre xD Dar vă rog, fără chestii perverse.
Titlul topicului deja exprima ceva perves fara ca noi sa intrebam 24.

Buna pe aici si Un bun venit ! :]
Eu sunt Serqet, incantata de cunostinta. In caz, ca ai nevoie iti pot arata unde e baia, dormitorul sau "locurile minunate" create de useri nostrii talentati o.O.

Pai... si cum nu ai pomenit de manga si anime, te intreb eu :
- Ai vreo manga preferata?
- Ai facut vreodata cosplay ?
- Poti sa spui ceva legat de literatura ?
Cam atat. Distractie placuta pe forum/chat.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
ewe ia sa vedem...de ce parte stai, Ryuzaki sau Kira!?
Si sa nu imi spui ca din Naruto iti place Itachi!? x°3

ùwu naah, codita nu se atinge! ea a mea x3 Nyaaaa \(°w°)/

#7
Buna Fliffy!
Nu-ti plac oamenii ._. ? Strange... Oricum, Fluffy...esti baiat? Porecla asta nu stiu de ce ma duce cu gandul la o fata. Sorry for that ._.'
Si daca tot iti place fictiunea vei posta vreun fic? Sau daca tot iti place sa desenezi ai putea sa ne arati si noua desenele tale *puppy eyes* : ))
Si daca tot ai vrut tu sa iti punem intrebari hai ca incep si eu.
De unde esti?
Ce varsta ai?
Iti place sa citesti?

Pai...cam atat...Bye bye. Distractie placuta.

#8
Buna Smile.. Ce pot sa spun m-a atras numele topicului in mod special.[e funny v.v]

Well.. welcome si have fun ^^.
[Imagine: theDizzyfile.png]

#9
@Serqet
Mersi de bun venit. Ah, chiar aveam chef să răspund la nişte întrebări, serios. Manga nu prea citesc, ocazional, dar poate ceva yaoi. Cât despre cosplay, am încercat odată dar a ieşit o varză totală. De citit citesc SF-uri şi nu prea mă leg de autorii români, defapt, mai bine zis nu prea citesc. xD

@Ayame Chan
Da, ai avut dreptate, din Naruto preferatul este Itachi. Pun pariu că odată şi odată tot o să pun mâna pe coada ta 19 Umm, la început a fost Kira, apoi Ryuzaki, iar acum este... Ryuk!

@Cookiesor
Oh, mulţam că mi-ai pocit numele şi sexul -.-" Anyway, mersi de urări iar la majoritatea întrebărilor am mai răspuns. Păi nu o să vă "uimesc" cu niciun desen/fic pentru că nu mă pricep, n-am timp, nici inspiraţie... Am 15 ani, sunt de undeva departe şi da, îmi place să citesc, doar dacă aş avea mai mult timp...

@Diizzy
Åži mie mi se pare amuzant ^^ Mersi de bun venit.
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#10
*isi pune codita in buzunar*
Acolo o sa stea in siguranta x3

Muhahaha Ryuk! xD io il ador pentru ce a facut la sfarsitul anime-ului! UwU are toata stima mea x3

\(°A°)/ oooh, esti uke!? gata, te ador [xD]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)