Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Salut, ma numesc Gabi insa mi-am pus acest nume deoarece asa imi spun prietenii, am 15 ani, sunt [/align]din Iasi si sper sa ma inteleg bine cu userii de aici!
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




#2
Bine ai venit pe Animezup, Bullet!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
<_<Ca deobicei mi o ia Zuppy asta inainte...Pai..Bine ai venit 'in familie'~vorba unui user de aici...Nu i am retinut numele:...: Distractie placuta si sper sa ti faci multi prieteni.

Ja ne!:bye:
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#4
^w^ bunaaaaaaaaa! si bine ai venit [ewe muhahaha, am copiat de la zuppy]

°A° desenezi!?
<w< sau care e anime-ul tau preferat?

PS: ùwu eu sunt de pe langa Iasi

#5
Hey Bullet hug ! Bine ai venit pe zup. Eu sunt Kamy ^^.

Aş avea câteva întrebări..
1.Ce genuri de muzică asculţi? Şi nişte exemple de trupe, dacă vrei 9.
2.Scrii, citeÅŸti sau desenezi?
3.Câţi ani ai?
Cam atât, sper că nu am cerut prea mult.

Îţi doresc şedere plăcută şi să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni ^o^.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#6
Buna Gabi.
Bine ai veni aici. Cam scurta descrierea, misterios huh *laughts*. Just kidding.
Acum, hai sa te interogam : ))
1. De unde esti?
2. Ce gen de anime/manga iti place sa vezi/citesti?

Da...nu mai stiu ce sa intreb.

#7
Doamne, nu stiu cum nu am observat celelalte replies-uri! 21 Eram putin invidios pe Viper fiinda ca pe el l-au intampinat foarte multi si am vrut sa ma uit si la mine si...BOOM! Multumesc tuturor si. . sa raspund si la iterogatoriu 21 :-Mnu, nu desenez, sunt total varza!
-Anime-ul meu preferat e Dragon Ball Z, clasic, dar ramane preferatul
meu 3
-Ascult rock/rock alternativ uneori(foarte putin chiar, cateva
piese)/comerciala. . .mai de toate, insa in afara de manele si populara,
mogic 21
-Trupe care imi plac? Cred ca am sa omit cateva dar dau cateva exemple: Story Of The Year, Metallica, Disturbed, OneRepublic. De citit citesc, insa nu prea mult. Am citit cateva carti care raman epice pentru mine, insa probabil ca fost doar ,,cateva" si de asta. De scris. . .in afara de fan-fiction nu scriu mai nimic 21! Am 15 ani. . .intotdeauna mi s-a parut seaca intrebarea asta fiinda alt raspuns mai complex nu stiu 21! Nu e mutl deloc, chiar ma bucura intrebarile astea!
-Manga sincer nu citesc, nu am rabdare, insa la anime-uri ma uit foarte mult! Genurile care imi plac. . .hmmm39 :cele care te tin in suspans mai mereu, care au o poveste interesanta. . .nush ce sa mai zic aici insa am sa dau cateva anime-uri care mi-au placut, poate asa vei intelege mai bine de care imi plac: Dragon Ball Z, Samurai X, Yu Yu Hakusho, Naruto. . .cam atat, astea fiind favoritele 4! Multumesc inca odata la toata lumea si sper sa ne intelegem bine! Ooo, era sa uit: mai exact de unde esti Ayame Chan?
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




#8
Salutari! Uelcoum to zup!
Questions..questions.. oh yes:
Ai autori preferaţi?
Cărţi preferate?
Personaj anime preferat? De ce?
Ai vrea să înveţi să cânţi la chitară? Sau ştii deja?
Zodie?
Culoarea favorită?
Anotimp favorit? De ce?

Cam atâta 10

Sper să te simţi bine pe Zup!

Apropo ş i eu sunt din Iaşi, ce mică e lumea 21
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#9
Salut Saint Ocean! Damn it! Iar nu am vazut replies-ul. Ma rog, so:
-autori. . .39 mnu cred ca am citit 2 carti diferite de la acelasi autor insa cea mai tare carte care am citit-o i-a apartinut lui Harriet Beecher Stowe.
-cartea preferata cum am spus, acestei autoare ii apartine, se numeste Coliba Unchiului Tom-bestiala
-hmmm, aici e dificil de raspuns, insa cred ca Son Goku e preferatul meu (Dragon Ball Z)! Personajului aluia i s-au atribuit de toate 21, pe langa asta e si din primul meu anime vazut dar si anime-ul meu favorit. EPIC!
-nu am chitara, desigur ca mi-ar place sa cant, mai ales ca sunetul de chitara este favoritul meu(pe langa vocea lu' sormea cand tipa la mn) 21!
-Taur
-culoarea mea favorita? hmmm, cred ca Rosu, deoarece asa imi zice si familia 21
-BOAF! Aici m-ai dat gata. . .Vara, logic insa nici iarna nu-i rea deoarece atunci nu prea stau filtrele de controlori de la RATP 21 ingheata saracii
Dap, cred si eu ca-i mica lumea 21, apropo, in cecartier stai?
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)