Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna tuturor!
Numele meu este Pop Andrei, am 17 ani si sunt din Baia Mare.
Ce pot sa spun despre mine? Sunt o persoana extrem de incapatanata si serioasa. Imi place sa imi petrec majoritatea timpului in fata PC-ului sau sa ies in oras cu prietenii. Iubesc extrem de mult anime-urile si imi place sa scriu ficuri. Anime-urile mele preferate sunt: Naruto Shippuden, One Piece, Fairy Tail si Dragon Ball Z. Mda, nu prea am o cultura anime bogata dar pe viitor am sa ma uit la mai multe. Visul meu si cel mai important lucru pentru mine este sa devin un Mangaka si voi face tot ce pot sa mi-l ideplinesc. In cel mai rau ca Manga Writer. Orcum, sper sa ne intelegem bine si daca aveti ceva intrebari nu ezitati sa le puneti.
Bafta!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rasen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Rasen si bine ai venit printre noi.Sper sa te distrezi pe forum xD

Intrebari:
Ai spus ca scrii fic'uri.Despre ce scrii cel mai des?
Ce animal te reprezinta?
Ce culoare au ochii tai?
Ce genuri de muzica asculti in general?
Daca ai avea dreptul la o dorinta, care ar fi aceea?

Cam atat cu curiozitatea mea.Iti urez inca o data sedere placuta si sper sa ne intelegem bine ^^
Zbye ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#4
Salutare Rasen şi bun venit. Eu sunt Eclair şi se pare că am onoarea să te iau a doua la interogatoriu, îmi dai voie nu-i aşa?

1. Ce culori îţi plac?
2. Ce formaţi îţi plac?
3. Ce anotimp preferi?
4. De unde vine username-ul tău?

Sper să îţi faci mulţi prieteni aici. Noroc la postat!
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#5
@Dya
1. In general scriu ficuri care au la baza supernaturalul. Oamneni, creaturi cu puteri magice deoseite, etc
2. Pai as zice Leul
3. Caprui
4. Rock usor, Dance, Pop, Rap si Hip-Hop
5. Sa creez manga doar cu gandul.

@Eclair
1. Albastru si Alb
2. Linkin Park, 3 days grace. Sunt multe si nu imi vin in cap toate
3. Vara
4. Cand eram mai mic si ma uitam la Naruto imi placea foarte mult tehnica lui "Rasengan" si de acolo se trage si numele meu

Multumesc pentru primire!

#6
Hei, Rasen. :]
Bine ai venit pe forum, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta. Sper sa fi un user activ si sa ramai mult timp pe aici xD. Din descrierea ta pari o persoana de treaba, ceea ce cu siguranta si esti. Si eu sunt foarte incapatanata >.< Sunt taur, deci restul nu mai conteaza :]] Esti o persoana ambitioasa din cate se vede, sper sa reusesti sa-ti indeplinesti visul :] Si acum intrebarile...

1. La ce profil de liceu esti?
2. Ce zodie esti?
3. Filme preferate?

Cam atat. Momentan duc lipsa de idei xD Inca o data bine ai venit.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
@Beki

1. Matematica - Informatica
2. Fecioara
3. Multe, n-am un preferat

si mersi de primire
Never Give Up!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)