Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo gazaimasu...

#1
Nu sunt chiar asa de nou venita, dar contul era facut in colaborare cu o prietena si acum l-am preluat eu pt ca pe al meu am uitat parola si nu reusesc sa o schimb.
Eto..va astept cu intrebari la care va voi raspunde cu mare placere si sper sa ma inteleg bine cu toti.
Ja ne..
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mistery Sunshine!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Nu stiu daca are rost un 'bun venit' atata timp cat ai spus ca esti mai de mult printre noi. Si totusi nu prea ne-ai spus nimic despre tine. Ia raporteaza aici :
-Ce culori iti plac?
-Ce muzica asculti?
-Ce anime iti place cel mai mult si de ce?
-Ce zodie esti?


Cam atat cu intrebarile, nu vreau sa te plictisesc. Apropo, iti place yaoi-ul, neh? 15 Dovada la semnatura ^^ Frumos si avatarul. Buh-Bye si sper ca ne vom intelege hug

#4
Hei, Ŧani. Culorile care imi plac sunt mov, albastru regal si rosu - ador rosu - , ascult metal, rock si j-rock, ador pisicile pentru ca sunt mici si pufoase gata de smotocit, sunt Sagetator si adooooor yaoi-ul...Si eu sper sa ne intelegem bine.
Ja ne.
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]

#5
Ah, si mie imi place movul. Acum am o alta intrebare, care este acel albastru regal? 39 Enieui, am zis ce anime iti place, nu ce animal 71 ANIME xD stiu, si eu mai patesc sa incurc termenii 71

#6
Aaaa., animeuri sunt multe printre care si Lovless, Papa to kiss in the dark ( deoarece sun yaoi )
Kaleido Stage pt ca ador diablo si dintre celelalte 42 vizionate cap coada de pana acum mai imi place Kimi ni Todoke. Albastrul regal este un albastru intens care se aseamna cu cel elecric. 71
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)