Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Let's see , ma numesc Matei , am 14 ani , si m-am inregistrat pe AnimeZup pentru ca a trecut ataaat de mult timp de cand n-am mai intrat
pe forumuri.
Chestii despre mine? Pai , sunt lenes si de obicei aman tot ce am de facut, pe deviza "nu lasa pe maine ce poti face azi , lasa pe poimaine" ,
imi place sa ma plimb si sa scriu (chiar daca in ultima vreme n-am avut timp de asa ceva).
Urasc ora 6 dimineata si sunetul bormasinii ce rasuna de la vecini in fiecare joi la ora 4 fix.
Hmm, momentan n-am nici cea mai vaga idee in legatura cu ce sa mai scriu 39 , asa ca , that's all folks!
[Imagine: ichigo.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Oh Jeez!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Matei!
Eu sunt Alexandra, însă îmi poţi spune Axy. ;]]
AÅŸa...
De unde eÅŸti?
Ce genuri de muzică asculţi?
Ai zis că-ţi place să scrii. Ficuri?4
Uuuu, eşti leneş. Oare de cine îmi aduci aminte?
Ah, da...de mine.
So...bun venit ÅŸi spor la postat! 4
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#4
Helău, Matei ! Bun venit pe zup şi have fun, fără spam ;] . Sper să-ţi faci mulţi prieteni şi alea-alea .
*h.u.g.s* . Well, acum vin întrebările.
Ai animal de casă ?
ÃŽÅ£i plac motanii ^^ ?
Care-i anime-ul preferat ?
Citeşti ? Dacă da, autorul şi cartea favorită sunt ?
Asculţi Sonata Artica ?
Te dai cu skate-ul ?
Uhm, cânţi la chitară ? Dacă nu, ai vrea să cânţi la vreun instrument ?
Hm, negru sau alb ?
Care-i filmul favorit ?
Atââât am avut de spus. Scuze că sunt aşa multe întrebări, dar sunt curioasă :]] . Well, îţi urez un bun venit călduros încă o dată şi have fun again hug .
*h.u.g.s*
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#5
@Metal A.
1.Nu , n-am animal de casa.
2.Da
3.Bleach
4.Am mai multi autori preferati printre care Dan Brown, Agatha Christie si Caragiale21 (n-au cum sa nu-ti placa comediile lui),
, iar carte preferata...hm, singura care imi vine in minte este "Ceanura pentru un suras" pt. ca am citit-o recent si mi-a placut foarte mult.
5.Nu , nu ascult.
6.Cand am timp ,da.
7.Am o chitara acustica , pe care am primit-o de ziua mea daaar nu am avut timp sa invat sa cant la ea.In orice caz , o sa i-au
lectii la vara.
8.Hm , depinde.
9.Aw , si aici sunt multe si nu pot alege.Dar ma rog , pot sa spun ca ma uit in general numai la filme de gen comedie si actiune , if that helps.;D


@oxygen

1.Sunt din Bucuresti.
2.In general ascult pop-punk si rock.
3.Recunosc ca am scris ficuri , probabil le mai am ratacite prin calculator , dar nu sunt terminate si nu planuiesc sa le termin curand.

Thanks for the greetings , everyone! >:d<
[Imagine: ichigo.png]

#6
Heya Matei si bine ai venit pe forum ^^ Sper sa te distrezi si sa'ti faci cat mai multi prieteni.
So...questions time:
1.Ce culoare au ochii tai?
2.Esti singur la parinti?
3.Care e bautura ta preferata?
4.Ai spus ca asculti rock.Care este trupa si melodia preferata?
5.Daca ar trebuii sa te descrii intr-un singur cuvant, care ar fi acela?
6.Iti plac vampirii? [mda, te-am surprins cu intrebarea asta, nu?]

Well, cam atat cu intrebarile.Inca odata iti urez bun venit si sedere placuta pe forum.
Zbye ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#7
Mersi ,Dya 4

Si ca sa-ti raspund la intrebari:
1.Caprui
2.Da.
3.O sa spun Sprite , desi imi mai plac si altele.
4.Metallica si melodia lor Nothing else matters
5.That's a hard one....in general sunt curios , nu prea optimist , amuzant sau pur si simplu sarcastic.
6.Nu-i urasc , dar nici nu-i iubesc.Desi , toata obsesia asta cu vampirii mi se pare de-a dreptul stupida.
[Imagine: ichigo.png]

#8
Heeeei, welcome here Matei! ^^

I hope you'll make a lot of friends and you'll have fun! xD

Desenezi?
Ce profil ai vrea să studiezi la liceu?
Alte trupe de rock, înafară de Metallica. Btw, 'Nothing else matters' it's my fav too. :]
Leneş? Eu cred că orice persoană e leneşă. I mean, trebuie să fi avut măcar o singură dată sentimentul ăsta.
Metal asculţi?

That's all. Welcome again, happy posting and have fun! *hugs*

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Thanks! xD

Iar acum sa raspund la intrebari :
1.Desenez , dar de obicei cu model , pt. ca fara nu iese cine stie ce.
2.Real bilingv
3.De rock? Pai , ar mai fi AC/DC , Nickelback , Silverstein , G'n'R si The Clash (desi ultimii sunt punk-rock)
4.Metal? Nu prea..
[Imagine: ichigo.png]

#10
Citat:3.De rock? Pai , ar mai fi AC/DC , Nickelback , Silverstein , G'n'R si The Clash (desi ultimii sunt punk-rock)

So sweet, me too! 21 Desi ti-as putea recomanda inca zece trupe la fel de tari 10
BTW, imi place mult nick-ul tau 4 Si avatarul, normal, doar e din Bleach 21
Din cate vad semanam destul de mult. Parca m-ai descris pe mine intr-unele din raspuncuri.
Zici ca scrii fic-uri? Pai abea astept sa le vad atunci.
Am o singura intrebare:
Cati ani ai?
Te-am surprins, ha? 21)
Anyway, I forgot the speach. Dumb me

"Welcome to zup hug Sper sa-ti faci o droaie de prieteni si sa respecti regulile."
Now I've finished :p
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)