Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut! ^^

#1
Numele meu este Marin Andreea Cristina.Am 15 ani.Sunt nascuta pe 7 martie 1995.Locuiesc in orasul Pitesti.Sunt la liceu.
Sunt o persoana sensibila,buna,cuminte,optimista,fericita si foarte copilaroasa.Imi place sa desenez,sa citesc,sa dansez,sa ma uit la televizor,sa stau pe calculator.
Imi place culoarea albastru,ciocolata,pisicile,cartile,prunele,comediile,stanjenei,primavara,vrajitori si lista ar putea continua.As putea scrie pana maine.De fapt pot spune ca iubesc viata asta chiar daca m-am nascut in Romania(si nu regret).
Eu una ma consider o fata cu puteri magice.Ciudat nu?
Sper sa ne cunoastem mai bine si poate chiar ne imprietenim.Pa! :bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aiwendil!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
OMG , ieri una din Botosani , azi una care e nascuta in aceeasi zi cu mine . O.O
Ma simt cea mai norocoasa fata de pe pamant O.O [ Deocamdata ]

Well , the questions :

1 . Asculti k-pop?
2 . De unde ai aflat de Zup?
3 . Ce gen de muzica iti place cel mai mult?
4 . Ai ascultat Kenza Farah?
5 . Cum iti palce sa iti petrecri timpul liber?
6 . Imi dai ID`ul tau? 5

Si as mai avea o gramada de intrebari la cat de entuziasmata sunt , but , welcome here , happy posting without spam , hand have fun . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
For Zuza:
1.Nu ascult
2.Cautam site-uri despre animeuri am dat peste Zup.
3.Imi place rock-ul.
4.Nu
5.Imi place sa citesc,sa ascult muzica si sa ma plimb pe afara.
6.Da.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)