Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Salut Animezup! Ma numesc Liviu, am 18 ani si sunt din Vaslui. Ma aflu aici pentru ca evident imi plac anime-urile, desi numarul de anime-uri vazute le pot numara pe degete.

Primul anime vazut (in afara de DBZ sau Sailor Moon ca pe alea le-am vazut acum aprox 10 ani) a fost la recomandarea unui prieten, mare fan anime, si anume OVA-urile Rurouni Kenshin care mi-au placut foarte mult si m-au determinat sa vizionez si alte anime-uri. Dupa aceasta am vazut Fate/Stay Night, Blood+, Kaze no Stigma, Zero no tsukaima, Code Geass, Umishou, Onegai Teacher, Night Head Genesis, Bleach si Death Note. In concluzie foarte putine, dar timp este 4

In materie de manga nu am citit decat ultimele 40 de capitole din Bleach. Pe langa anime-uri sunt un mare fan al cinematografiei, iar ca muzica prefer Evanescence si ascult cam orice in afara de manele, dar in mare parte rock.

Inca o data salut tuturor si mai ales membrilor BAZ 10

[Imagine: 4ml24jd-2.gif]

#2
bine ai venit

sper sa te simti bine aici si sa-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari..pai....
1.Iti place naruto?
2.ce culori iti palc/
3.ce muzica asculti?
cam atat welcome again on the forum.Happy posting and no spam....
-

#3
Multumesc pentru intampinare.

1. Nu am vazut decat primele 6 episoade si nu cred ca o sa continui prea curand pentru ca anul asta vine bacul si admiterea si e cam mult de invatat. Pana acum nu e rau da nici nu m-a dat pe spate, oricum fiind serie lunga presupun ca intra mai greu in actiune si o sa vad mai tarziu cat de mult o sa-mi placa.

2. Culorile favorite sunt albastru si verde, iar de placut ce sa zic...mai toate...

3.In general rock, cate putin house, iar restul genurilor si mai putin. Ca rock ascult mai toate genurile. Nu ascult deloc manele, populara si foarte rar muzica romaneasca... prefer pe cea straina.

[Imagine: 4ml24jd-2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)