Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Buna,numele meu este Andreea Roxana,imi puteti spune cum vreti,am 22 de ani,traiesc intr-un orasel micut de langa Timisoara.
Imi place sa ascult muzica in timpul liber,sa fac gfx(depinde cum imi ies..cateodata imi vine sa impusc ps-ul 21 ) ador pisicile si tot ce e mic si fluffy.Culori preferate:rosu,verde,negru,mov,albastru si galben ..de obicei predomina in siguri Smile
Va astept cu intrebari^^Bye!
[Imagine: snowscapr.png]
I'm like annoying orange but more kinky^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, roxycamy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayoooo. Well, sper sa te distrezi aici pe Zup. Cateva intrebari pentru tine.
Urmaresti anime-uri si daca da, care sunt preferatele tale? Manga citesti? Daca da, aceeasi intrebare. Ai un personaj masculin preferat dintr-un anime/carte/etc?
Ce iti place sa faci in timpul liber? Si ultima intrebare, ce te inspira?
Spor la postat si Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Whaaaat ? Tu eÅŸti roxycamy de pe Manga-Anime ? Sora mea ÅŸi a lui Creatza Mik (N.O.H.A) ?
Sper să nu greşesc.

Întrebări... dacă eşti tu.
1. Încă îţi plac pisicuţele ? 5 Şi faci gfx.
2. Ce ai făcut după ce a dispărut m-a ?
3. Alte hobby-uri mai ai ?

Sper să te simţi aici la fel de bine ca pe m-a şi să îţi faci prieteni.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#5
Multumesc de primire^^ si acum intrebarile:

DeDal Notorius
1.Urmaresti anime-uri si daca da, care sunt preferatele tale?/Urmaream de fapt acum nu ma mai pasioneaza ca si cand eram mica(nu eram mica deloc dar nah78)slayers,yuyuhakusho,spiral,vampire knight,rosario vampire,kaleido star,R.OD. the tv si nu mai tin minte..
2.Manga citesti?/citesc,mai ales seara la lumina calculatorului4 prefer yaoi sau horror,nume dolce tin minte si stray dog..
3.Ai un personaj masculin preferat dintr-un anime/carte/etc?/xellos probabil e obsesia mea din anime..in rest nu cunosc nici un barbat.
4.Ce iti place sa faci in timpul liber?/am scris mai sus,,dar mai nou imi place sa fac jocuri rpg,theme pentru situri 106
5.Ce te inspira?/cam orice..sunt o fire foarte vesela,iar mintea mea nu are odihna,n uam exact un lucru anume.

AlerimxD
Da,eu sunt sora voastra si a Iuliei(yume Ayame)inca nu imi amintesc cine esti 2 daca vrei sa vorbim pm.
1. Încă îţi plac pisicuţele ? Şi faci gfx - da!! cum sa nu,ele sunt viata mea(atunci cand sunt facute cu moderatie)
2. Ce ai făcut după ce a dispărut m-a ?- imi place intrebarea(ma simt ca o vedeta lol) mi-am facut propriul site anime,o sa ma casatoresc in febroarie^^ si cam atat
3. Alte hobby-uri mai ai ?-sper sa nu mai gasesc..imi e de ajuns cate am.
[Imagine: snowscapr.png]
I'm like annoying orange but more kinky^^

#6
Hye roxycamy =^__^=
Bine ai venit pe zup , sper sa te simti bine aici si sa cunosti multe persoane speciale cu care sa ai relati de amicitie .
Am si eu cateva intrebari pentrua tine :
1.Care este cel mai mare vis al tau ?
2.Daca ar fi sa faci un lucru interzis/imposibil care ar fi acela ?
3.Prieteni trebuie ales si atentie , tu cum faci asta ? Te bazezi pe anumite criterii ?
Cam atat , ai grija cu regurile si spor la postat .
^__^


#7
Multumesc^^si eu sper sa imi fac multi prieteni

Soph.
1.Cel mai mare vis al meu ar fi sa am o casa asa cum imi doresc de ceva timp si multe pisici21 de fapt sunt doua vise
2.Ma gandesc la mai multe acum..dar nu pot sa le postez >.<,probabil cel mai acceptabil ar fi sa imi fac un tatuaj ,imi doresc de mult chestia asta.
3.E adevarat ca trebuie alesi cu atentie dar cateodata instinctul e de ajuns si depinde de comportamentul fiecaruia106 mie imi place un prieten sa fie amuzant si sa avem cateva lucruri in comun apoi timpul va decide.
[Imagine: snowscapr.png]
I'm like annoying orange but more kinky^^

#8
Welcome roxycamy.pupic Sper ca te vei simti bn cu noi!Am cateva intrebari:
1.Ce te-a atras la acest forum?
2.Iti place sa compui?
Cam atat...Curiozitatea e mare,deci cred ca o sa mai trec pe aici cu cateva intrebari21

#9
W.e.l.c.o.m.e,roxy..sper sa te distrezi pe Animezup!spor la activitate si la postat!!pupicZuppy04
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#10
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri si daca ti-ar placea sa fii vampir.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)