Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
O prezentare cam intarziata da m-am certat cu parola si imi dadea erori... T.T
Ma numesc Alexandra Gabriela. Am aproape 13 ani. Sunt scorpion. Probabil ma stiu si ca Vipa, Vivian, Amelie, Amelie Natural, Be my valentine desi mai nou mi se fura nu numai nik-urile fiinca acum sunt copiata. >.<
Am vazut anime-urile: Arc the lad, Cubix, Dice, F-Zero, Kiddy Grade, Hakaima Sadamitsu, Kaleido Star, Fruits Basket, Slayers, Trigun, Yu Yu Hacusho, Bleach, Blood+, Inuyasha, Paradise kiss si mai multe dar astea sunt mai cunoscute. Cum nu am vazut anime-ul am inceput manga Death Note si citesc mai multe. Ascult aproape orice in afara de manele,populara si negrii care miorlaie....
Am o manie cu forumurile, anime-urile si manga... Imi place sa comentez fic-urile, sa ajut, sport, desenez, cant, scriu, sa ma plimb, sa....multe. I hete: diriga si muzica ei, temele, cei de la scoala.,,acum nu prea am ideei fiinca scriu cam mult de obicei.

#2
Hy! si bine ai venit!!!
Sper sa fim prietene bune...si sa ne intelegem bine>.>
Sper sa te simti bine in compania noastra! ^.^`
and HAPPY POSTING!
Si ai putea sa spui macar o formatie preferata tie?? 10
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#3
Si eu sper mai ales ca nu sunt contra yaoi! ^_^ Chiar mi-ai dat o idee! O formatie preferata? Pai...Linking Park, Tokio Hotel, One Republic, Blaxy Girls, O-zone (O.o'), Phonix, Pasarea Colibriei (O.O)...ups! Ai spus doar una! Sorry!

#4
Zimi cum vrei! ^_^ Ok! Nu uit!
Culoarea peferata? Am fixuri...alb....mov...verde...galben...roz....portocaliu...pai imi plac toate. Uneori am preferite.
Ce anime detest? Sa spunem Mcutele Valeriane? Mai bine Ayashy Ayasery fiinca are limita de varsta.
Anime-uri online sau download? Online caci nu gasesc cu download dar cele online nu prea gasesc nu merg.
Din ce oras sunt? Breaza dar am stat la Poiana Campina mai mult.
Melodia preferata? Dar sunt mai multe....Britney-breack the ice sau Linking Park-leave all the rest ori One Republic-toate piesele? sau ceva de la th sau rbd O.o sau... sunt prea multe....ah....2 brothers and... (si mai devreme am zis >.< sorry! nu mai imi vine continuarea numelelui in minte) ....come take my hand!

#5
heyow Alexa ^^
Welcomehug i'm tox ^^
uhm,pai,sper sa te simti bine aici,si sunt sigura ca iti vei face multi prieteni...uhm...s-au cam pus intrebarile ,deci nu prea mai am ce sa zic..hmm...
~cateva personaje preferate din ce anime vrei...>.<
~ai zis k itzi place sportul...ce sport practici?o.O
~emo or not? XD
well,cam atat,sper sa ne intelegem bine,daca ai nevoie de ajutor,nu ezita sa intrebi,spor la postat,si inca o data Welcome hug

#6
Personaje preferate? Bleach: Rukia... Yu yu hacuho: Yusuke, Keiko, Hiei si mama lui Yusuke (O.O'), Shizuru, Koenma, Kurama..., Kiddy Grade: Eclair si Eclipse, Death Note: Kira si Misa....si lista poate continua.....
Sport? Imi place dar nu practic un anumit sport fiinca nu am atata timp dar...diversitate a la profu care sta la caldurica in canceriuta si noi jucam ce ne pune el!
Emo? Nu sunt emo! O.O Dar nu am nimic cu cei care sunt mai ales ca am cativa prin lista....




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)