Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut..^^"

#1
Buna, numele meu este Ana Maria Francesca, insa mi se spuse franci sau Calyope, am 13 ani facuti in august ~_~" uhm imi place sa stau pana tarziu noaptea si sa admir cerul, sa scriu fan ficuri[desi scriu joznic] si sa citesc, imi plac plimbarile nocturne [mama face glume pe seama mea si imi zice "Vampirita mica " ~_~" sau buvnita ~_~"] Imi place orice gen de muzica, cu exceptia celei po****re x.x" si manele erhm ...cateodata mai merge una ^^" dar uhm una pe an [cele de la banchete, colegi stupizi ~_~"] stau in bucuresti ce mai e de mentionat...aaaa da... imi place sa cant la pian si sa desenez[nu am mare talent dar tine] erhm si cat despre animeuri ei bine imi plac majoritatea cu exceptia celor cu grafica stupida ~_~" anyway daca mai sunt intrebari rasupund cu placere ^^"
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#2
Bine ai venit Calyope-chan.Sper sa te distrezi aici si sa iti faci multi noi prieteni,printre care si subsemnata..By the way..eu sunt Ramona.Imi pare bine sa te cunosc..O intrebare
Do u wanna be my friend? *puppy eyes*
Etoo..spor la postat...si distractie placuta
Gambatte!

Ja ne !

#3
Multumesc de intampinarea calduroasa, sigur ca vreau sa fiu prietena ta ^^ am sa postez si am sa fiu un user activ sau cel putin am sa incerc ^^ apropo incantata sa te cunosc ramona-chan[sper sa nu te superi ca iti zic asa ^^"] daca vrei sa vorbim id-ul il gasesti la profil ^^ multumesc incaodata pentru caldurosul bun venit *hug*hug ne mai citim pe forum ja
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#4
Heya Caly-chan! hug
Welcome 2 zup!
Esti leu nu?
Care e culoarea ta preferata?
Ce muzica asculti?
4
Wanna be friends ? :pls:
Watashi wa Tsu`chan desu. ^_^

#5
Nu ma supar Calyope-chan.Poti sa-mi spui cum vrei u.Am sa iti iau id-ul de la profil
Iar cat despre urarea de bun venit si primirea calduroasa a fost in totalitate placerea mea.
Ma bucur ca vrei sa ne imprietenim.
Ja ne!

#6
Katsumi da vreau ^^ etoo da sunt leu culoarea ema favorita..mh e o insiruire : 3 nonculori:alb,argintiu,negru si culori39 : rosu, albastru, mov, verde[dar nu unul tipator xD]si cam atat, ce muzica? Orice gen numai muzica populara nu TT_TT, multumesc pentru intampinarehug
Oh ma bucur ramona-chan ^^ atunci astept sa vorbim pe yahoo mesinger[il poate lua oricine... doar sa imi ziceti de unde ila veti ^^]
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#7
deci,Calyope4mi se pare amuzant qm te ai descris?21dc?park m ai fi descris p mn in afara d nume,varsta,porecle shy "plimbarile nocturne"21oricum,imi pari o fata dragutza shy de incredereSmilenu k altzii prieteni de ai mei:crazy:oricum...sper sa fim prieteneSmile108 sa nu mai pomenim k o sa i dau o bombonica chibi ului tau pt k e atat d scuuuuump:love:10

#8
21 Multumesc frumos hinata si eu sper sa fim prietene ^^ serios39 mh interesant..eu m-am descris la repezeala21 probabil mai sunt de adaugat ici colo dar deh cine stie?^^"
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#9
hy Calyope , misto nume 4 .. dar mie deja nu mi se pare nou 21 are mama o prietena buna buna Calyope si na mi se pare destul de familiar numele .. bft pe animezup 4 ..
O intrebare : Cu ce echipa de fotbal ti 2124 106

#10
bunaSmilecine vrea sa fim prieteni?:pls::bye: Ma cheama Andreea isi am 11 ani.Sunt din oradea si vreau sa-mi fac prieteni.wathever Tin cu Steaua:p




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)