Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Deci ... Ma numesc Cosmin si stau pe scaun imi e somn si nu am nimic mai bun de facut decat sa fac topicul asta .... ce plictiseala poate sa ma apuce si pe mine sambata noaptea ...

In fine, cam atat de mine. Intrebati daca mai vreti sa stiti ceva , daca nu cu atat mai bine.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cruz!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
ehehe maniacule in sfarsit ti-ai miscat coaja aia 21
bine ai venit pe aici, noroc cu mine ca te iti facui reclama la link 21) 24
hammm si acum sa fiu si eu serios

15 bine ai venit pe animezup sper sa te simti bine cu noi pe aici sa te distezi si lal laal lalala nana na prea multa seriozitate 21)24)

distractie placuta 10
[Imagine: 25zqem1.png]

#4
Yeah,din cate imi amintesc treceai frecvent pe la "ce ai face daca te-ai trezi langa userul de deasupra" ,tu si Zer0 ...parca ati si promis ceva violuri ...ce vremuri bune *daydreaming*
ma rog din cate imi amintesc eu ,esti de treaba 10
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#5
Vai Cruz, bine ai aterizat pe aici hug


Ce culoare iti place?

ÃŽti plac pisicile ?


Nu uita ca trebuie sa ma astepti 2 ani 24)

Spor la postat si sa-ti faci prieteni...multi prieteni ;X;X;X

Ah, ce vad eu?? o coincidenta, si eu tot pe un scaun stau oO
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#6
Deci imi place negrul si rosul si de obicei haine de culorile astea imi cumpar 10
Cat despre pisici , momentan sunt in doliu , mi-a murit de curand motanul pe care eu il crescusem asa ca nu prea vreau sa aud de ele momentan 46

#7
Salut....ma gandeam eu ca mi se pare cunoscut nick'ul de undeva. 21
Anyways...bun venit pe zup!
Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni etc etc. *mi-e lene sa scriu mai mult...65*
Imi pare rau de motanul tau. Si mie mi-a murit o pisica, deci cam stiu cum e.
Oricum, happy posting! Ne mai auzim pe forum. Bye! ^^
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)